برو به محتوای اصلی

یوسف هنرمند
یوسف هنرمند
۸۵
تعمیرکار سخت افزار

یوسف هنرمند هستم 17 ساله و در تهران زندگی میکنم. علاقه شدیدی به تعمیرات گوشی و لپ تاپ و آل این وان و هر وسیله الکترونیکی دارم. چهار سال است که در این حوزه فعالیت دارم و جدیدا علاقه خییلی شدیدی به طراحی وب دارم و در این حوزه تازه شروع به کار کردم.

آیا از یوسف هنرمند سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو از یوسف هنرمند بپرس!

یوسف هنرمند
یوسف هنرمند،تعمیرکار سخت افزار

تعریف علمی از زمان: فیزیک‌دانان زمان را به عنوان پیشرفت حوادث از گذشته تا حال حاضر و به آینده تعریف می‌کنند؛ اساسا، اگر یک سیستم بدون تغییر باشد، بی‌انتها است. زمان را می‌توان چهارمین بعد از واقعیت دانست، که برای توصیف وقایع در فضای سه بعدی استفاده می‌شود. این چیزی نیست که ما بتوانیم آن را ببینیم، لمس کنیم یا بچشیم، اما می‌توانیم گذر آن را اندازه‌گیری کنیم.

یوسف هنرمند
یوسف هنرمند،تعمیرکار سخت افزار

برای تکمیل فرم ثبت نام اولیه برای دانشجویان خارجی در کشور نروژ، باید در بازه زمانی اول الی ۱۵ مارچ برای شروع کورس تحصیلی مهر ماه اقدام به تکمیل فرم نمایید. لازم به ذکر است که برخی از دانشگاه‌ها به علت تأیید صلاحیت فردی دانشجو مدت زمان بیشتری را برای ثبت نام اولیه در نظر خواهند گرفت.

موسسه‌ای به نام NOKUT۸ میباشد که کارش تعیین سطح آموزشی است که دانشجو است در محل تحصیل قبلی و تطابق مدرک تحصیلی هم به عهده این موسسه میباشد.

برای ورود و پذیرش دانشجو در مقاطع آموزش عالی بر اساس لیستی که شامل معادل‌سازی و سطح زبان نروژی و انگلیسی میباشد بعد از ارزیابی مراحل اولیه پذیرش دانشگاه شروع میشود. فرم application fee دانشگاه مربوطه را تکمیل نمایید سپس منتظر پاسخ از طرف دانشگاه بمانید. در صورتی تأیید می‌بایست مدارک تحصیلی خود را با ریز نمراتتان برای دانشگاه ارسال نمایید. (در برخی موارد نیاز به ارسال از طریق DHL نخواهد بود. فقط با upload مدارک خود را ارسال الکترونیکی نمایید). شما معمولا برای تکمیل فرم پذیرش می‌بایست در حدود مبلغ ۵۰ یورو به حساب دانشگاه بپردازید.

یوسف هنرمند
یوسف هنرمند،تعمیرکار سخت افزار

برنامه‌های اندرویدی عبارتند از:  WPA WPS Tester، Aircrack، Kali Linux Nethunter، Zanti، Nmap و برنامه‌های ویژه ویندوز عبارتند از: Kismet، Cain & Able، Wireshark، CoWPAtty، CoWPAtty.

یوسف هنرمند
یوسف هنرمند،تعمیرکار سخت افزار

پناهگاه حیات وحش موته در استان اصفهان غنی‌ترین زیستگاه حیات وحش کشور به لحاظ تعداد پستانداران شاخص و قابل سرشماری می‌باشد.

رسیدیم به آخرش!