برو به محتوای اصلی

متین پرچین
متین پرچین
۳۰۵
برنامه نویس

 

آیا از متین پرچین سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو از متین پرچین بپرس!

خب تنها راهی که هک وای‌فای رو کم میکنه اینه که در رمز وای‌فای از حروف‌های بزرگ و عددهای زیادی استفاده کنی مثل F2fG4678haL و وای‌فای‌تو مخفی کنی. این احتمال هک وای‌فای رو کم میکنه.

اگه گفتوگوی با شما رو توی لیست پیام‌هاش پاک نکرده باشه اگر چه شما  ای‌دی‌تونو عوض کنید دوباره ای‌دی جدیدتونو میبینه. پس اگه اکانت جدیدی بسازه میتونه دوباره بهتون پیام بفرسته اما توی اون اکانتی که شما بلاکش کردین نمیتونه.

حسابتو باید ریست کنی و راه حل دیگری وجود نداره. وقتی که شمارتو میزنی، بعد از تایید کد، از تو رمز دو مرحله‌ای میخواد. چند بار غلط بزن بعد در وسط صفحه حذف حساب نوشته میشه، اونو که بزنی بعد از 6 روز یا بیشتر حسابت کلا حذف میشه. بعد دوباره میتونی وارد اکانتت بشی اما همه‌ی پیام‌هایی که داشتی از دست میدی.

شروع با هر چیزی که بهش علاقمندی، مثل داستان, رمان یا ...

 دولینگو بهترین اپلیکیشن برای یادگیری زبان است.

با استفاده از برنامه‌های تروجان مثل برنامه هک تلگرام که توی کانال‌ها میفروشن و خرید این برنامه‌ها به ضرر خود شما هستش و میتونه پیامهای شما را دایورت کنه و خیلی چیزها.

از این طریق میتوانند تلگرام را هک کنند اما بدون برنامه هک تلگرام امکان‌پذیر نیست.

کانال گیزمیز با عکس‌ها و فیلم‌های خنده‌دارش.

و کانال دانستنی‌ها.

خیلی از برنامه‌ها هستند خودشونو بجای یک برنامه‌ی دیگه جا میدن که نصب این برنامه‌ها خیلی خطرناک هستند و میتوانند آسیب جدی به گوشی بزنند.

برای از بین بردن اینجور برنامه‌ها باید به بخش تنظیمات و قسمت برنامه‌ها رفته و گزینه نمایش برنامه‌های سیستم رو بزنید، هر چیزی که روی گوشیتون نصب باشه نشان داده میشه. اگه آیکون برنامه یادتون باشه میتونید به راحتی پیداش کنید و به بخش تنظیماتش برید و غیرفعالش کنید یا لغو نصب رو بزنید.

اما متاسفانه حذف برنامه هیچ ضرری برای فرد طرف نداره چون تازه شما شماره‌ی خودتونو در اختیارشون گذاشتید.

"هک تلگرام وجود نداره مگه اینکه خودتون اطلاعات را در اختیار فرد طرف قرار بدید."

مارک زاکربرگ 

 مشهوره و علاقه ی شدیدی به کارش داشته و فرد موفقی بوده

ترکیه سه ماه، کردستان، عراق و مالزی در آسیا.

رسیدیم به آخرش!