برو به محتوای اصلی

مسعود صباغی
مسعود صباغی

 

آیا از مسعود صباغی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو از مسعود صباغی بپرس!

مسعود صباغی

اگر دنبال آموزش حرفه‌ای هستید بنده آکادمی نمایندگی کانن۳ رو پیشنهاد میکنم.

مسعود صباغی

بسیاری از میوه خشک‌ها هم برای لاغری مناسب هست و گزینه خوبی برای قرار دادن در رژیم. مقاله با این ۸ میوه خشک، سریع‌تر وزن کم کنید۷ را مطالعه نمایید.

مسعود صباغی

به نظر بنده با توجه به اینکه محصولات شما نیست و به صورت همکاری در فروش هست. شما باید روی محتوای خوب کار کنید. مقاله 9 ترفند برای نوشتن توضیحات محصول که باعث افزایش فروش می‌شود۷ را مطالعه کنید و شروع به نوشتن محتوی یونیک کنید.

مسعود صباغی

بنده پیشنهاد میکنم از وردپرس، جوملا استفاده نکنید چون برای تعداد بالا محصول اصلا مناسب نیستند. اگر اوپن‌سورس‌ها رو بخواید استفاده کنید پرستاشاپ و مجنتو گزینه خوبی هست. اگرم هم دنبال فروشگاه‌ساز بومی هستید که برای کاربر ایرانی بهینه‌تر باشد و دردسر‌... (More)

مسعود صباغی

بنده به شما فروشگاه‌ساز وبزی۹ رو پیشنهاد میکنم. بهترین کار این هست که فروشگاه‌ساز‌های مختلف رو خودتون تست کنید و بهترین رو انتخاب کنید.

مواردی مثل راحتی خرید، پنل مدیریت راحت، قدرتمند بودن پنل مدیریت، سرعت سایت فروشگاهی، سئو قوی برای یک فروشگاه موارد... (More)

مسعود صباغی

چند مقاله راجب طراحی، توضیحات محصول و... که به افزایش فروش کمک میکنه براتون قرار دادم. مطالعه بفرمایید.

12 نکته برای طراحی سایت‌های فروشگاهی جهت افزایش فروش ۸
9 ترفند برای نوشتن توضیحات محصول که باعث افزایش فروش می‌شود ۸
10 روش برای افزایش فرو... (More)۶

پاسختغذیه
مسعود صباغی

هر چیزی به نظر من سردش خوشمزه‌تره.

مسعود صباغی

شما می‌توانید کلمات انگلیسی که با هم‌آوا بشه، قشنگ میشه رو به عنوان اسم بگذارید یا صرفا اسمی باشه که معنی نده ولی توی زبون خوب بچرخه.

مثلا وجیسنک۹ ترکیب کلمه گیاهی و اسنک هست.

وبزی۱۰ ترکیب وب و کلمه بی‌معنی زی هست.

یا مثلا پاورز۷ کلا معنی نداره ولی اسمی ه... (More)

مسعود صباغی

یک تاثیر موقتی خواهد داشت. اگرم از نظر ریسپانسیو  و... اکی نباشه که تاثیر منفی هم داره.

مسعود صباغی

باعث میشه متن همراه با enter‌هایی که زده میشه نمایش داده بشه.

مسعود صباغی

The sizeof() function is an alias of the count() function. 

هر دو یک کار رو می‌کنند و تفاوتی ندارند.

مسعود صباغی

شما توجه کنید دیجی‌کالا یک برنامه‌نویسی بومی هست. سیستم‌های اوپن سورس به نوعی برای کاربر انگلیسی زبان هست اما در صورتی که میخواید اوپن سورس‌ها رو استفاده کنید وردپرس پیشنهاد نمیشه چون در اصل یک سیستم مدیریت وبلاگ هست. می‌توانید از پرستاشاپ استفاده ... (More)

مسعود صباغی

چنین چیزی بسته به توافق هست و نمیشه یک قانون در نظر گرفت.

مسعود صباغی

خوشبختانه کلی وبلاگ مختلف وجود داره که در حوزه رشد کسب و کار و... مقالات داخلشون هست. مثل وبلاگ وبزی۱۴ که شما باید با مطالعه دانش مورد نظرتون رو بدست بیارید و کنارش هم از یک جایی مثل همینجا سوالاتتون رو بپرسید.

مسعود صباغی

شما می‌توانید تعیین کنید که چه آدرسی قبل از از آدرس‌دهی‌های relative بیاد. به صورت پیش‌فرض همون آدرس سایت حساب میشه و وقتی شما میزنید img/pic.jpg همون رو آدرس سایت لود میکنه ولی فرضا اگر برای فایل‌ها یک ساب‌دامین یا آدرس دوم دارید می‌توانید از طریق... (More)

مسعود صباغی

ما در وبزی در حال درست کردن یک آموزش جامع بازاریابی شبکه‌های اجتماعی۱۴ که داخل این مقاله به مرور تمام شبکه‌های اجتماعی بررسی خواهد شد و سوالاتی مثل اینکه چه کار‌هایی باید انجام داد؟ هر شبکه برای چه مخاطبانی مفید است؟ چگونه عملکردمان را ارزیابی کنیم؟ ... (More)