برو به محتوای اصلی

امیر شاملو
امیر شاملو
۷۲
دانش آموز

 

آیا از امیر شاملو سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو از امیر شاملو بپرس!

کلا اصلا زمینی وجود نداشت (طبق استانداردی که در نظر گرفته شده سیاره به جسم گردی میگن که اونقدر بزرگ باشه که بتونه یه جسم دیگه هم در مدار خودش نگه داره مثلا پلوتو به خاطر همین سیاره بودنش رد شد) یعنی زمین فقط و فقط جسمی کروی بود که به دور خورشید میچرخید در نتیجه حیاتی هم در اون وجود نداشت.

پی‌نوشت: جسمی دیگه منظورم با ماه هست.

وجود داشتن خودش دونوعه: یکی مادی (جسم) و یکی معنوی (روح و روان). کافیه هرکدوم از اینها رو داشته باشیم تا به وجودمون پی ببریم. پس کسی که نه روح داشته باشه و نه جسم (اصطلاحا پوچ باشه) اصولا فهمی نداره که بخواد کاری انجام بده.

ببین کلا زندگی در این دنیا رو با توجه به حدیث "الناس من نیام فاذا ماتوا انتهبو" (معنی: مردم در خوابند، وقتی که بمیرند بیدار می‌شوند) (البته اینجا منظور از خواب ممکنه غفلت و بی‌خبری باشه که بعد از مرگ چیز‌هایی که نمیدونستیم رو خواهیم فهمیده) میشه به ماترکیس تشبیه کرد با این تفاوت که دنیا یک شبیه‌سازیه که رفتار ما در جهان واقعی (همون آخرت) تاثیر میذاره (کلا آخرتمون دست خودمونه و رفتار ما آیندمونو تعیین میکنه).

مرکوری خواننده اصلی گروه افسانه‌ای کویین با اصالت ایرانی (پارسیان هند) که یکی از بهترین‌ خوانندگان در تاریخه. جالبه بدونین که در سال 2005 به عنوان بهترین صدا در تمام اعصار شناخته شده. بهترین آهنگ‌های اون هم bohemian rhopsody, Sombody to love, killer queen, هستن.

در ایران اونو (که البته خیلیا اسم خوانندشو نمیدونن) بخاطر We Will Rock you می‌شناسن.

یه فیلم هم که تازه اکران شده با نام bohemian rhopsody در مورد این خواننده هستش.

هیتمن و کماندوز اول شخص اولین و بهترین هستن.

رسیدیم به آخرش!