برو به محتوای اصلی

وام

آیا در مورد وام سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره وام بپرس!

بعضی بانک‌ها در قبال سپرده به شما تا 80 درصد مبلغ سپرده وام می‌دهند. به این ترتیب سود وام کاهش می‌یابد. تعاونی‌ها می‌توانند از بانک توسعه تعاون وام کم بهره دریافت کنند. سایر وام‌ها سود بالایی دارند. مثلا با مراجعه به بانک ملی می‌توانید 20 میلیون تو... (بیشتر)

۴

جعاله، عقدی است که به موجب آن جاعل یا کارفرما درمقابل انجام عمل معین (طبق قرارداد) توسط عامل، ملزم به ادای مبلغ یا اجرت معلوم می‌شود. به‌طرفی که عمل یا کار را انجام می‌دهد «عامل» یا پیمانکار می‌گویند.

همچنین وام جعاله از جمله تسهیلات میان‌مدت و بلند... (بیشتر)

۶

به طور کلی 2 روش کلی داره به صورت زیر میباشد.

۱– از محل صندوق پس‌انداز مسکن۲۳ یکم

شرایط اولیه متقاضی

  • برای اولین بار است که با استفاده از تسهیلات بانک مسکن خانه می‌خرید.
  • بالای ۱۸ سال سن و درآمد مستقل دارید.
  • تابه‌حال از تسهیلات هیچ بانکی برای خرید، احداث، ا... (بیشتر)
۶

الف- شرایط عمومی متقاضیان تسهیلات ازدواج:

  1. دارا بودن تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
  2. به هر یک از زوجین مــبلغ 150 میلیون ریال تسهیلات ازدواج تعلق می‌گیرد.
    1. تبصره 1: کلیه شهروندان ایرانی خارج از کشور که گواهی ازدواج آنـها توسط سفارت جمهور... (بیشتر)
۶

اگر وام مسکن 90 یا 100میلیونی بگیرید، بهتون 3 عدد کارت میدهند برای پرداخت قسط که یک کارت یک میلیون شصت هزار تومان، کارت دوم پانصد و چهار هزار تومان و کارت سوم دویست و پنجاه و چهار هزارتومان است.

۷

به نظر من بهترین روش خانه‌دار شدن مخصوصا برای متاهلین جدید همین طریقه. البته سود خودشو داره برای بانک اما این رو به یاد داشته باشین در شهرستان‌ها هر نفر از زوجین می‌تونن تا سقف 30 میلیون تومان سپرده‌گذاری کنند و بعد از یک سال هر کدام از زوجین مبلغ ... (بیشتر)

۱۰
ابراهیم اسدی ، لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

زوجین ۲ بار می‎توانند وام مسکن بگیرند۲۲

بانک مسکن در جهت حمایت بیشتر از زوج‌های متقاضی خرید مسکن، یک مصوبه دیگر برای تسهیل تامین مالی این گروه از خریداران به شعب خود در سراسر کشور ابلاغ کرد.

به گزارش مشرق، با تصمیم جدید هیئت مدیره بانک مسکن، زوجین استف... (بیشتر)

۷

وام 100میلیونی با خرید اوراق توسط بانک مسکن ارائه میشه و 20 میلیون تومان هم وام جعاله کنارش میدن الان بهترین وامه. حدود 17 میلیون هزینه خرید اوراق هست که روزانه در بورس قدری بالا و پایین میشه. 

۶

وام مسکن انواع مختلفی دارد که هرکدام از آنها شرایط و سود متفاوتی دارند. انواع وام مسکن عبارتند از وام از محل اوراق ممتاز، وام صندوق مسکن یکم، صندوق پس‌انداز مسکن، جعاله و جعاله تعمیر. بیشترین سقف این وام‌ها برابر با 160 میلیون تومان است که متعلق به... (بیشتر)

۱۱
👤 Top Contributors