برو به محتوای اصلی

ادامه تحصیل

آیا در مورد ادامه تحصیل سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره ادامه تحصیل بپرس!

محمد ، مهندسی نرم افزار

بله به نظرم نروژ در بعضی موارد شرایط خوبی داره. در نروژ تمامی دانشگاه‌های دولتی برای دانشجویان بین‌المللی رایگان است. اگر چه بعضی از رشته‌ها مثل رشته‌های مرتبط با تجارت و مدیریت ممکن است در برخی دانشگاه‌ها شهریه بخواهند.

شما فقط باید مالیات الزامی ب... (بیشتر)

۲
محمد ، مهندسی نرم افزار

از نظرم رشته‌های مربوط به پزشکی و فنی خوب باشه، ولی شما میتونی این مقاله 19 شغل پر درآمد آمریکا۱ رو بخونی تا اطلاعات کامل‌تری داشته باشی.

۴
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

تحصیل دکترا در کانادا برای شما امکان کار کردن با متخصصین پیشگام و استفاده بهینه از تجهیزات مدرن با تکنولوژی بالا را فراهم می‌کند و زمانی که شما مدرک دکترای خود را اخذ نمودید، شانس دریافت یکی از بهترین انواع ویزای کار کانادا را خواهید داشت. دانشگاه‌... (بیشتر)

۵

تو اروپا واسه رشته‌های فنی مهندسی واقعا آلمان میتونه یه گزینه ایده‌آل باشه. بنظر من که بخاطر شرایط کاری عالی و شرکت‌های غول حوزه فناوری و صنعت و پزشکی و شیمیایی و... بهترین کشور میتونه باشه. درسته هر کشور یه کمبود‌هایی داره ولی نقاط قوت آلمان یه چی... (بیشتر)

۷
مینا ،

به نظرم آلمان می‌تونه گزینه مناسبی باشه. البته زبان آلمانی زبان سختی هستش. برادرم کلن آلمان هست. همش از سختی زبانشون گله داره. اما شرکت‌هایی مثل زیمنس توی آلمان هستن. که اگه فنی باشید حتما اسمشونو شنیدین و با محصولاتش سر و کار داشتید. بنابراین شانس... (بیشتر)

۸
داود متولی زاده ، موسس شرکت هلینوس-دکتری هوش مصنوعی-رباتیکز

بستگی به مقطع تحصیلی داره که قصد ادامه و دانشگاهی داره که فارغ‌التحصیل شدید.

۱
محمد حیدری ، علاقه مند به دیتا ساینس، دانشجوی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات

در حال حاضر رشته‌های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و رشته‌های مرتبط مثل ICT مناسب هستند و وضعیت مساعد و رو به رشدی دارند.

۷
👤 Top Contributors