برو به محتوای اصلی

معافیت

آیا در مورد معافیت سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره معافیت بپرس!

علی موسوی ،

من از سربازی معاف شدم و تجربه خودم رو به صورت فیلم توی یوتیوب گذاشتم. از طریق لینک زیر میتونید مشاهده کنید. امیدوارم بدردتون بخوره.

یک راه عالی برای معافیت از سربازی
https://youtu.be/0Jja1_F-ilg۳۰

۲
کمک حال ،

شرایط معافیت سربازی، مراحل و مدارک مورد نیاز را می‌توانید در آدرس زیر مطالعه کنید:

شرایط معافیت سربازی۳۵

۵

با گرفتن برگه معافیت تحصیلی و بردن آن به مراکز پلیس +10 و پرداخت هزینه و یک وثیقه میتوانید دریافت کنید.

۸
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

تصور میکنم این دوستمون از اخباری که اخیرا توسط رسانه‌های رسمی منتشر شده تعبیری نادرستی رو دریافت کردند. اصل خبر به این شکل هست که ما در کشور در رشته‌های خاصی که دانشجویان پسر در اون در حال تحصیل دانشگاهی در مقطع هستند، میتونند برای گذراندن خدمت سرب... (بیشتر)

۳
اشکان خسروی‌پور ، کارشناس امور بین‌املل

استخدام افرادی که به دلیل نرسیدن به سن قانونی یا غیبت کردن کارت پایان خدمت نداشته باشند، بر خلاف قانون است اما کارفرما نباید از پرداختن حق بیمه این افراد شانه خالی کند و در هر صورت باید حق بیمه این افراد را پرداخت نماید. با دریافت گواهی موقت هم افر... (بیشتر)

۳

از نظر خیلی از افراد خدمت سربازی یکی از دوران به یاد موندنی و شیرین است و از طرف دیگر نظر خیلی از افراد مخالف این است. خیلی از افراد با نزدیک شدن به زمان سربازی دنبال راه‌هایی هستند تا معافیت سربازی را دریافت کنند یا مدت زمان سربازی خود را کاهش دهن... (بیشتر)

۱۰
کاوه متمادی ، مشاور تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین

بعد از ورود به هر مقطع تحصیلی، خود مرکز آموزشی نامه معافیت تحصیلی شما رو به سازمان نظام وظیفه اعلام میکنه و نیازی نیست شما کاری انجام بدید.

۳
👤 Top Contributors