برو به محتوای اصلی

ویزا

آیا در مورد ویزا سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره ویزا بپرس!

محمد ، مهندسی نرم افزار

در میان تمام برنامه‌های ویزا که به خارجی‌ها اجازه می‌دهد به طور قانونی در ایالات متحده کار کنند، ویزای کار H1B بیشتر از بقیه نظر همه را به خود جلب کرده و بحث و گفت‌وگوهای بیشتری پیرامون آن شکل گرفته است.
کارفرمایانی که پیش از این به سختی موفق به است... (بیشتر)

۲
محمد ، مهندسی نرم افزار

ویزای EB1 برای اشخاصی است که دارای مهارت‌ها و توانایی‌های فوق‌العاده هستند و از یک شهروند آمریکایی پیشنهاد کاری دریافت کرده‌اند. این افراد برای همسر و فرزندان زیر 21 سال خود نیز میتوانند درخواست گرین کارت دهند. 

بیشتر۴

۴
محمد ، مهندسی نرم افزار

اولین روش به این صورت است که شما مدارک کاغذی خود را تکمیل و تمامی فرم‌های مورد نیاز را تهیه کرده و سپس به دفاتر مربوطه تحویل می‌دهید. این روش عموما بیشتر به طول خواهد انجامید.

دومین روش که آسان‌تر و سریع‌تر از روش اول است، شما باید مدارک خود را اسکن... (بیشتر)

۵
محمد ، مهندسی نرم افزار

وبزای F1 معروف‌ترین ویزای دانشجویی در آمریکا است. شهروندان غیر آمریکایی که قصد تحصیل در این کشور را دارند ویزای دانشجویی F1 (غیر مهاجرتی) دریافت می‌کنند. منظور از غیر مهاجرتی این است که دانشجو پس از تحصیل به کشور خود بازگردد و قصد اقامت در آمریکا ر... (بیشتر)

۵
محمد ، مهندسی نرم افزار

باید واجد شرایط زیر باشد:

  • هم ملیت با کارفرما یا همان سرمایه‌گذار هم‌پیمان باشد.
  • با تعریف “کارمند” در قانون مربوطه آشنا باشد.
  • درگیر وظایف یک مدیر اجرایی و کارهای نظارتی باشد، یا اگر در پست‌های پایین‌تر استخدام می‌شود، دارای صلاحیت ویژه‌ای باشد. 

اد... (بیشتر)۱

۶
محمد ، مهندسی نرم افزار

ویزای غیرمهاجرتی گروه O معمولا به شکل زیر طبقه‌بندی می‌شود:

ویزای O-1

  • ویزای o-1A: افراد با توانایی ویژه در زمینه‌های علمی، آموزشی، کسب و کار و ورزش (شامل فعالان در عرصه هنر، صنعت فیلم‌سازی یا برنامه‌سازی تلویزیونی نمی‌شود).
  • ویزای o-1B: افراد با توانای... (بیشتر)
۴
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

در رابطه با مهاجرت به آلمان باید گفت، کشور آلمان مانند بسیاری از کشورها نیاز زیادی به کارگران ماهر دارد. آنها به دلیل جمعیتی که میانگین سنی آنها زیاد است نیاز به ایده‌های جدید نیروی جوان دارند. می‌توان گفت، تحصیل رایگان برای دانش‌آموزان بین‌المللی،... (بیشتر)

۸
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

برای اینکه نامزدتون بتونه برای ویزای نامزدی اقدام کنه جدا از اینکه باید شهروند آمریکا باشد، شما باید 90 روز بعد از ورود به آمریکا ازدواج کنید. شما و نامزدتان باید به طور قاونی آزاد به ازدواج باشید (هر دوی شما باید به طور قانونی از همسر سابق خود جدا... (بیشتر)

۴
حسین می ،

نه فکر نکنم ویزار بدن بهتون.

۱
👤 Top Contributors