برو به محتوای اصلی

نماد اعتماد الکترویکی (eNAMAD)

آیا در مورد نماد اعتماد الکترویکی (eNAMAD) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره نماد اعتماد الکترویکی (eNAMAD) بپرس!

پوریا گلدسته ، آموزش کارآفرینی

پیشنهادهایی براتون دارم. اگر بخواهید نماد اعتماد الکترونیکی رو بگیرید، عملاً مجبور خواهید شد خودتان را در تیررس ادارات پردردسر دولتی همچون مالیات قرار دهید. البته اگر از الان قصد سرمایه‌گذاری و گسترش کار را دارید، عیبی ندارد که به سمت نماد الکترونی... (بیشتر)

۲
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

شما میتونید با همون کسب و کارتون در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با شرایط مناسب بعنوان یک کسب و کار یا استارتاپ عضو حقیقی بشید (اخیرا طی دیداری که با ریاست کشوری سازمان داشتیم این تسهیل‌گری برای استارتاپ‌ها و مراکزی که نه مجوزی دارند و نه گواهینامه‌ا... (بیشتر)

۶

فکر میکنم این دوتا سایتی که فرمودید خیلی قبل‌تر از اینکه مقرارت اینماد و ساماندهی سختگیرانه بشه، اقدام کرده بودند و به عبارتی پیشتاز بودن توی این زمینه. از طرف دیگر اون موقع مجوز میدادن برای این کار و بخشی از مقررات ساماندهی خانه مسافر به شهرداری‌ه... (بیشتر)

۶
پویا غفاری ، بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

من استفاده کردم دو تا ایراد داره:

۱. زیاد طول میکشه پولت رو تسویه کنه

۲. پورسانت زیاد میگیره

۲

ستاد ساماندهی زیر نظر وزارت ارشاده و برای ثبت هویت مدیران سایت‌های اینترنتی ایجاد شده. چنانچه میدونید تمام نشریات و روزنامه‌های چاپی کشور در وزارت ارشاد ثبت میشن و مجوز میگیرن و اطلاعات مدیرمسئول و سردبیر و... در اون ثبت میشه تا اگر مطلبی خلاف شرع ... (بیشتر)

۸
شایان ، مهندس نرم افزار

اگر صد در صد پول پرداختی متعلق به خودتون هست زرین‌پال مناسب می‌باشد.

اگر پلتفرم هستید و صد در صد پول سود شما نیست برای مالیات بعدا مشکل پیش میاد. چون تمام پول به حساب شما واریز میشه و حالا بدو ثابت کن پول مال شما نبوده.

از سایت‌هایی که خدمات برای این... (بیشتر)

۶
سهیل نیک‌اندیش ، مدیرعامل/کارشناسی مدیریت دولتی/در حال خدمت سربازی

بله بهتر هست، البته بستگی به کسب و کارتون داره اگر مثلا ماهی 3 تا 5 میلیون سود کنید نماد خوبه ولی اگر پایین این مبلغ هست زرین‌پال پیشنهاد میشود.

۶
سهیل نیک‌اندیش ، مدیرعامل/کارشناسی مدیریت دولتی/در حال خدمت سربازی

بله معتبر و خوب هست فقط 1 درصد کارمزد واریز به حساب میگیره اگر چهارشنبه تا دوشنبه درخواست بزنید سه شنبه طلایی داره (رایگان انتقال میده).

نماد بگیرید مالیات میاد سراغ شما.

۷
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

اینکه کسی بیاد دفتر رو پلمپ کنه خب عموماً توسط اماکن صورت میگیره و علتش هم اینه که شما تابلو یا علامت و اعلانی بصورت عمومی و علنی از فعالیت و حضورتون در اون ملک در معرض دید همگان گذاشته باشید و ملت رو باخبر کرده باشید! 

اما اگر قصد دریافت مجوزه... (بیشتر)

۴
سهیل نیک‌اندیش ، مدیرعامل/کارشناسی مدیریت دولتی/در حال خدمت سربازی

اگر اول کار هستید، ترجیحا در ابتدا از دفاتر اشتراکی مخصوص استارت‌آپ‌ها استفاده کنید. هم ارزون‌تر هستند، هم مجوزی لازم نداره، هم امکانات خوبی دارند. 

داخل گوگل جستجو کنید: فضای کار اشتراکی

۵
👤 Top Contributors