برو به محتوای اصلی

برنامه‌نویس

آیا در مورد برنامه‌نویس سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره برنامه‌نویس بپرس!

مسعود صباغی ، موسس سایت ساز وبزی

خواستن توانستن هست.

یک استارت‌آپ موفق خارجی که اسمش یادم رفته، موسسش ۵۰ سالگی رفته بود برنامه‌نویسی یاد گرفته بود و خودش راه‌اندازی کرده بود.

۳

بله شما اگر تمرکز کافی و پشتکار لازم رو داشته باشید می‌توانید برنامه‌نویسی یاد بگیرید. زبان برنامه‌نویسی که یاد میگیرید تاثیر زیادی در روند یادگیری شما نداره. مهمترین نکته این هست که اول مشخص کنید به ساخت چه مدل برنامه‌ای علاقه دارید. اگه به ساخت و... (بیشتر)

۷

1. توسعه‌دهنده فول استک به چه کسی گفته می‌شود؟

به بیان ساده دولوپر فول استک کسی است که از مهارت‌های مختلفی برخوردار بوده و از آنها برای توسعه محصول به صورت مستقل بهره می‌برد. یکی از پاسخ‌هایی که این مفهوم را به خوبی توضیح داده و در سایت Quora بازخور... (بیشتر)

۲

ببینید دوست عزیز برای برنامه‌نویس شدن اول از همه باید یک ذهن خلاق داشته باشید و از پشتکار بالایی بر خوردار باشید. برنامه‌نویسی شاخه‌های زیادی داره اما اگه بخوام بهت پیشنهاد بدم:

برای وب: asp.net۱۰ mvc

برای ویندوز: سی شارپ

برای موبایل: زامارین فرم چون هم... (بیشتر)

۷

برای تبدیل شدن به یک برنامه‌نویس، اول باید ببینید که در چه زمینه‌ای میخواهید برنامه‌نویسی کنید. برنامه‌نویسی وب؟ اندروید؟ ios؟ دسکتاپ؟ یا ...؟

بسته به هرکدوم از این زمینه‌ها، شما باید زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی رو یاد بگیرید. بستگی داره که بخواین ... (بیشتر)

۱۰

من به شخصه یادمه از سن پایین که کامپیوتر خریدیم، خیلی علاقه عجیبی بهش داشتم و ساعت‌ها مینشستم و با نرم‌افزارهای مختلف ور میرفتم یجورایی این علاقه رو میشه گفت ذاتی بوده.
از طرفی از دوران مدرسه علاقه به حل مسئله خصوصا در ریاضی داشتم.
مهمترین عامل پیشرف... (بیشتر)

۶
مسعود صباغی ، موسس سایت ساز وبزی

شما نیاز به یک فرد فنی دارید تا مصاحبه کنه و تایید کنه.

اگر فرد مناسبی رو پیدا کنید قطعا مشکلی نخواهید داشت.

ولی اگر نتوانید از نظر فنی مورد ارزیابی درستی انجام بدید طبیعتا نیروی مفیدی هم نخواهید داشت.

۶
پویا غفاری ، بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

میتونه ولی باید واقعا مدیریت بلد باشه. مدیریت صرفا زندگی لوکس داشتن نیست بلکه تجربه اندوخته سالیان در مورد نحوه رفتار با انسان‌هاست.

۶
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

به شخصه قصد راه‌اندازی یک کسب و کار برای خودم رو داشتم در سال 88 که منجر شد به رفتن و کنکاش برای چگونگی راه‌اندازی یک وبسایت که بعد از مدتی در فروم‌های تخصصی داخلی و خارجی بعنوان فعال و علاقه‌مند شدم به جوی که بین برنامه‌نویسان در دنیا وجود داشته ک... (بیشتر)

۶

من که خودم به شخصه اولین چیزی که از برنامه‌نویسی یادم میاد، کلاس اول دبیرستان بود (البته قبلش علاقمند تکنولوژی و این جور چیزا بودم) یه درسی داشتیم به نام کار با کامپیوتر، دبیرمون گفت هرکی میخاد VB یاد بگیره از فردا بیاد سر کلاس هر کی‌ام نمیخاد نمره... (بیشتر)

۵
👤 Top Contributors