برو به محتوای اصلی

روابط اجتماعی
روابط اجتماعی

آیا در مورد روابط اجتماعی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره روابط اجتماعی بپرس!

1.به قول و عهد خود پایبند باشید

قول دادن و تعهد شما در دوستی بسیار مهم است. اگر زیر قول‌های خود بزنید از اعتبار خود کم کرده‌اید و دیگران کمتر روی شما حساب باز میکنند. هیچ‌گاه قولی ندهید که نمی‌توانید به آن عمل کنید یا حداقل عادت نکنید که همیشه قول ب... (بیشتر)

1. هم‌رنگ و هم‌سطح شدن با دیگران

هر کس دیگران را با معیارها و دیدگاه‌های خود قضاوت میکند.

(استر هاردینگ)

یکی از راهکارهای بسیار کاربردی که کمک بسیار زیادی در ایجاد ارتباط موثر با دیگران میکند، این است که خود را در سطح دیگران ببینیم و به شکلی خود را هم... (بیشتر)

چند نکته در مورد آداب معاشرت:

1. به موقع برای قرارها و مهمانی‌ها حاضر شویم و در آنجا حضور داشته باشیم.

2. در مکان‌های عمومی آب دهان نیندازیم.

3. در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها دست خالی حضور پیدا نکنیم.

4. اگر با گروهی به تفریح یا پیک‌نیک میرویم سهم خود ... (بیشتر)

نه لزوماً. البته جاذبه‌ی ظاهری و جنسی لازم است.

توصیه اول: لطفاً تا اونجایی که می‌توانید به زبان بیاورید.

توصیه دوم: کافی است (بر اساس تئوری 5 زبان عشق از آقای گری چاپمن۱۰) زبان عشق‌اش را بفهمی، و با همان زبان به آن ابراز محبت بکنی. کتابش را بخر و بخوان.

موفق باشید...

من راهکار شغلی و انگیزشی به این سوال نمی‌دهم.

چرا که فکر می‌کنم سوال‌کننده‌ی محترم دچار نوعی استیصال است و چراغ‌های هشدارش روشن شده است. اول باید به خودت کمک کنی که آرام شوی. چطوری؟ 

  1. برای به سایت خانه توانگری۱۵ و چندتا از گوش نیوش‌های دکتر علیرضا ... (بیشتر)

کمال‌گرا شخصیه که برای چشم و هم چشمی از دیگران چیز‌هایی رو انتخاب میکنه که مجلل و بی‌نقص باشن اما کامل‌گرا شخصیه که برای خودش زندگی میکنه و مسلما هیچکس چیزی رو نمیخوادکه به ضررش باشه.

نیک

شاید جدایی انسان از محصول خودش و بوجود آمدن واسطه برای تبادل ارزش از محصولات غیر مثبت تکنولوژی باشه اما از بدترین محصولات استفاده‌کنندگان از تکنولوژی، چیزهایی شبیه پست آقای صابری منش رو میشه نام برد.

ناشناس

برید و توی شهرتون بگردید مسلما فرصت‌های زیادی برای شما که چند زبان بلدید وجود داره مثل خدمات تورلیدری، آموزش‌های آنلاین، تدریس خصوصی، تولید محتوا، ترجمه، کارهای فریلنسری، کار در آموزشگاه‌ها، هتل‌ها، شرکت‌ها و.... کافیه امیدوار و خلاق و سخت‌کوش باشی... (بیشتر)

👤 Top Contributors