برو به محتوای اصلی

مصاحبه کاری
مصاحبه کاری

آیا در مورد مصاحبه کاری سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره مصاحبه کاری بپرس!

این موضوع از هر شرکت به شرکت دیگری کاملا متفاوته و هر شرکتی معمولا سوالات خاص خودش رو با توجه به پوزیشن شغلی که بهش نیاز دارن میپرسن.
البته با توجه به گسترده شدن ابزار و تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی الان دیگه اینکه بخوان سوالات فنی رو مستقیما از مصاحبه... (بیشتر)

۷
نسیم خردمند ، مهندس نرم‌افزار

من یه موسسه برای مصاحبه شغلی رفتم که مدرس رباتیک می‌خواستن. سه مرحله داشت که اولیش پر کردن یه فرمی بود با یه عالمه سوال 4 گزینه‌ای. اکثر سوالاش هم روانشناسی و تست هوش بود که تاحالا جایی یه همچین فرمی رو برای استخدامی ندیده بودم. تقریبا 40-50 تا سوا... (بیشتر)

۱۰

تجربه‌ی این موضوع رو خودم داشتم.

چند سال پیش یه شرکت خیلی خوب و معتبر رفتم مصاحبه، اولین سوالی که پرسیدن این بود که چرا صدات اینقدر دورگه‌اس؟ چرا لبات اینقدر سیاهن؟ آیا سیگاری هستی؟ آیا اهل دود و دمی؟ و....

خلاصه که کلا سمت و سوی مصاحبه عوض شد و منم ... (بیشتر)

۷
سیدمحمدرضا احمدی ، شخصیت شناسی انیاگرام

منظور از این سوال اینه که: چرا بین این همه متقاضی و کسایی که میان برای استخدام من باید شما رو استخدام و اونا رو استخدام نکنم! 

جواب این سوال ویژگی یا کار و توانایی و ارزشی هست که شما به شرکت ارائه می‌دین در حالیکه بقیه نمیتونن بدن. 

مثلا در... (بیشتر)

۹

اگه بگم تا به حال ندیدم کسی به خاطر تفاوت‌هاش جدی گرفته نشده دروغ گفتم.
متاسفانه تفاوت‌ها (هر چقدر هم ساده و کوچیک) باعث میشه نسبت به بقیه حالت تدافعی پیدا کنیم؛ اون‌ها رو خرد کنیم و یا خودمون رو بالاتر ازشون ببینیم. همچنین زمانی که ما دیگران رو از... (بیشتر)

۹
👤 Top Contributors