برو به محتوای اصلی

تلگرام (Telegram)
تلگرام (Telegram)
تعاریف موضوع:
محصول یا سرویس

آیا در مورد تلگرام (Telegram) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره تلگرام (Telegram) بپرس!

شایان سبزی ، دانش آموز علوم انسانی

اگر سیم‌کارتت گم شده، اول باید سیمکارتتو بسوزونی، بعد در پست‌بانک‌ها با مبالغی ناچیز دوباره همان سیم‌کارت با همان شماره بهت می‌دن. 

۱

یه نفر به اکانتت دسترسی داره. باید به تنظیمات بری و از قسمت privacy and security گزینه active sessions رو بزنی. بجز اکانت خودت بقیه رو پاک کن.

۳

اگر منظورت خرید هست، من از اینجا خریدم: http://fitnets.net۶۲

۲
مسعود صباغی ، موسس سایت ساز وبزی

شبکه‌های اجتماعی یک کانال جذب هستند در حقیقت. در کل نمیشه دقیق گفت از کجا مشتری اومده. ممکنه تبلیغ تی وی، بیلبورد، شبکه‌های اجتماعی و غیره را دیده باشه و به این نتیجه رسیده باشه که خرید کنه ولی در نهایت شبکه‌های اجتماعی از واجبات هر کسب و کار هست. ... (بیشتر)

۴

نه فقط با شماره تلفن، الکی نیست که!

۲
نیکلاس ،

هر کدوم از این برنامه‌ها یه سیاستی برای درآمدشون دارن و هرکدوم فرق میکنه. ولی در کل مثل همین تلگرام از طریق سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران و donation کسب درآمد میکنن. بعضی‌هاشون تبلیغات دارن بعضی‌هاشون هزینه برای هر یوزر میگیرن بعضی‌هاشون به کاربراشون ... (بیشتر)

۴

در صورت حذف اکانت تلگرام (دیلیت اکانت تلگرام)، تلگرام به شما اخطار میده که کلیه اطلاعات ذخیره شده شما حذف میشه و دیگه بعدا نمیتونید به اونا دسترسی داشته باشین.

البته میتونید به عکس‌ها و کلیپ و... توی حافظه کش گوشی دسترسی داشته باشین (اگه کش رو پاک ن... (بیشتر)

۴

کد تاییدیه روی دستگاهی که قبلا تلگرام داشتین ارسال میشه.

اگه به اکانتتون دسترسی ندارین، میتونین درخواست بدین که کد رو sms کنن (فکر کنم همچین گزینه‌ای داشته باشه).

۴

بله چون تلگرام به صورت متن‌باز می‌باشد و شما می‌توانید آن را سفارشی‌سازی کنید. (نمونه‌ای که این کار را کرده و به صورت پروژه ملی ارائه داده اپ eitaa است.)

۴
👤 Top Contributors