برو به محتوای اصلی

تلگرام (Telegram)
تلگرام (Telegram)
تعاریف موضوع:
محصول یا سرویس

آیا در مورد تلگرام (Telegram) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره تلگرام (Telegram) بپرس!

یلدا

ساخت پروکسی دردسرش زیاده هزینه‌بردارم هست. من خودم یک پروکسی اختصاصی خریدم از کانال @proxiesgram یک‌ماهه به قیمت 7000 تومان. 

ناشناس

وقتی یک سرویس مثل تلگرام فیلتر می‌شود، در واقع تمام سرورهایی که تلگرام به آنها متصل می‌شود را از دسترسی خارج می‌کنند و یا با صفحه دیگری مثل صفحه فیلترینگ جایگزین می‌کنند.

برای همین وقتی وارد تلگرام می‌شوید به اصطلاح End-pointهایی که تلگرام پیام‌های ... (بیشتر)

شایان سبزی
دانش آموز علوم انسانی

اگر سیم‌کارتت گم شده، اول باید سیمکارتتو بسوزونی، بعد در پست‌بانک‌ها با مبالغی ناچیز دوباره همان سیم‌کارت با همان شماره بهت می‌دن. 

س. رضا موسوی

یه نفر به اکانتت دسترسی داره. باید به تنظیمات بری و از قسمت privacy and security گزینه active sessions رو بزنی. بجز اکانت خودت بقیه رو پاک کن.

مسعود صباغی

شبکه‌های اجتماعی یک کانال جذب هستند در حقیقت. در کل نمیشه دقیق گفت از کجا مشتری اومده. ممکنه تبلیغ تی وی، بیلبورد، شبکه‌های اجتماعی و غیره را دیده باشه و به این نتیجه رسیده باشه که خرید کنه ولی در نهایت شبکه‌های اجتماعی از واجبات هر کسب و کار هست. ... (بیشتر)

نه فقط با شماره تلفن، الکی نیست که!

نیکلاس

هر کدوم از این برنامه‌ها یه سیاستی برای درآمدشون دارن و هرکدوم فرق میکنه. ولی در کل مثل همین تلگرام از طریق سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران و donation کسب درآمد میکنن. بعضی‌هاشون تبلیغات دارن بعضی‌هاشون هزینه برای هر یوزر میگیرن بعضی‌هاشون به کاربراشون ... (بیشتر)

الیاس بشکنی
مهندس کامپیوتر

در صورت حذف اکانت تلگرام (دیلیت اکانت تلگرام)، تلگرام به شما اخطار میده که کلیه اطلاعات ذخیره شده شما حذف میشه و دیگه بعدا نمیتونید به اونا دسترسی داشته باشین.

البته میتونید به عکس‌ها و کلیپ و... توی حافظه کش گوشی دسترسی داشته باشین (اگه کش رو پاک ن... (بیشتر)

👤 Top Contributors