برو به محتوای اصلی

بیت‌کوین (Bitcoin)
بیت‌کوین (Bitcoin)

آیا در مورد بیت‌کوین (Bitcoin) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره بیت‌کوین (Bitcoin) بپرس!

اسماعیل ،

بستگی به خودتون داره با چند دستگاه شروع کنید. چون با توجه به 3 فاکتور دستگاه ماینینگ، میزان برق مصرفی دستگاه‌ها و مساحت فارم مبلغش متفاوته.

۲
اسماعیل ،

کشور چین بخاطر داشتن چندین فاکتور اصلی تونسته این سهم بزرگ رو بدست بیاره.

1- هزینه بسیار پایین برق مصرفی در چین.

2- انحصار تولید دستگاه‌های ماینینگ بیت کوین.

3- هزینه نگهداری پایین و نیروی کار ارزان و...

۳
علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

به نظرم بخش اول سوال شما با بخش دومش تضاد داره. ما تو بحث ماینینگ در واقع مبحثی داریم به اسم Hash power یا قدرت هش (توان هش). این که هر چه قدر اون سخت‌افزاری که داره این کارو انجام میده از قدرت هش بالاتری برخوردار باشه در واقع میزان استخراجی که دار... (بیشتر)

۶
علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

یک زمانی شما میخواید یک ماینتر حرفه‌ای باشید و قدرت استخراج بالایی داشته باشید پس حتما نیاز هست سرمایه اولیه تقریبا خوبی داشته باشید که بتونید تجهیزات ماینینگ رو تهیه کنید و با محاسبه هزینه‌های جانبی این قدرت استخراج رو بالاتر ببرید. یک زمانی هم نه... (بیشتر)

۶

اگه بتونی زیرمجموعه بگیری خوبه و جواب میده، خودم دارم کار میکنم. برداشتم داشتم. سرکار همیشه باید لپ‌تاپم روشن باشه. زیرمجموعه هم دارم برام خوبه.

اینم لینکم است میتونید ببینید:

https://get.cryptobrowser.site/3505065۲۵۱

۸

نه مناسب نیست.

1- استخراج بیت‌کوین در شرایط فعلی (سختی بالای شبکه بیت‌کوین) نه تنها با سیستم خانگی بلکه حتی با بعضی از دستگاه‌های ماینر هم به صرفه نیست.

2- روش دیگه استفاده از این سرویس، معرفی اعضای جدید هست، خوب این یک روشیه که فقط مختص این وبسایت ن... (بیشتر)

۸
ناشناس

معمولا VPSها برای امری مثل پردازش نرم‌افزار‌های تحت‌وب یا شبکه استفاده میشن و معمولا هم کارت‌‌گرافیک ندارن و اگه هم دارن ضعیفه. از طرفی منابع اصلیشون رم و cpu هست که برای کارهایی که مدنظر هست مناسبه. ولی برای بیت‌کوین نیاز به کارت‌گرافیک‌های پرقدرت... (بیشتر)

۷
علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

دسته‌بندی کیف پول‌های بیت کوین طبق پارامتر‌های مختلف: 

The 7 Best Bitcoin Wallets to Get in 2018

  1. Best Overall: Coinbase. Courtesy of Coinbase. ...
  2. Best for Security: Trezor. Courtesy of Trezor. ...
  3. Best for Desktop: Electrum. Courtesy of Electrum.... (بیشتر)
۶
ناشناس

از سایت bitcoin.ir۴۱ بخر مطمئن‌تر از جاهای دیگه است. من برای خودم و بابام و دامادمون ازشون خرید داشتم. برای کیف پول هم یا تو سایت blockchain.com۳۵ ثبت نام کن و اونجا حساب بیت‌کوین باز کن یا کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس بخر و بیت‌هاتو بریز داخلش فقط ح... (بیشتر)

۶

به هیچ وجه!
در ابتدا باید بگویم که امروزه با داشتن تجهیزات مخصوص و گران‌قیمت با مصرف برقی نزدیک به مصرف یک جاروبرقی که بیست و چهار ساعت، هفت روز هفته روشن باشه هم برای استخراج بیت‌کوین شما نمیتوانید بیشتر از 2-3 دلار در روز درآمد داشته باشید.
هرجایی ... (بیشتر)

۱۰
👤 Top Contributors