برو به محتوای اصلی

اقامت
اقامت

آیا در مورد اقامت سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره اقامت بپرس!

محمد ، مهندسی نرم افزار

مزایای گرین کارت EB-5:

 • به افراد اجازه اقامت دائم داده می‌شود.
 • نیازی به کار کردن نیست.
 • زمان تمدید کارت‌های اقامت دائم هر ده سال یک بار است.
 • متقاضی در دراز مدت یقیناً حق شهروندی را به دست می‌آورد.

بیشتر۱

۲
محمد ، مهندسی نرم افزار

خیر، تقریبا تمام کشورهای اروپا، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه قانون شهروندی تولد (اقامت زایمان یا تولد) را با قانون jus sanguinis می‌دهند که به معنای حق خون می‌باشد بطوریکه فرزندان حق شهروندی را از والدین به ارث می‌برند. من کانادا رو پیشنهاد میکنم ولی م... (بیشتر)

۲
محمد ، مهندسی نرم افزار
 • فرم I-485، درخواست ثبت نام برای اقامت دائم یا تنظیم وضعیت.
 • کپی فرم I-797، اطلاعیه تأیید یا رسید، برای درخواست تقاضانامه فرم I-130 از طرف شما (مگر اینکه شما فرم I-485 همراه با فرم I-130 را ارسال کنید).
 • دوقطعه عکس به گونه‌ای که برای پاسپورت مورد تایید ... (بیشتر)
۵
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

برنامه‌های شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری از مبلغ حدودا 200,000$ آمریکایی آغاز می‌شود. اگر چه باید توجه داشته باشید که سرمایه‌گذاری در هر کشوری به شما شهروندی این کشور را نخواهد داد و برنامه‌های سرمایه‌گذاری هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. شهرو... (بیشتر)

۵
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی
 1. اولین قدم برای اخذ شهروندی آمریکا تعیین صلاحیت است. شما باید بررسی کنید که آیا شرایط ذکر شده را دارید یا خیر.
 2. مرحله دوم تکمیل فرم‌های مربوطه و ارائه مدارک مورد نیاز.
 3. ثبت فرم‌های تکمیل شده.
 4. وقت بیومتریک: اگر لازم است که شما تست‌های بیومتریک را انجام ده... (بیشتر)
۶
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

اکثر مناطق و نواحی در کانادا می‌توانند مهاجران را از طریق برنامه مهاجرت استانی کانادا (PNP) کاندید کنند. این مهاجران باید مهارت‌ها، تحصیلات و تجربه کاری داشته باشند تا بتوانند در اقتصاد ناحیه یا منطقه زندگی خود در کانادا مشارکت کنند. هر ناحیه و است... (بیشتر)

۶
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

حدود 57 درصد از ایرانیان مقیم آمریکا، در مقایسه با 24 درصد از جمعیت ایالات متحده، دارای مدرک لیسانس می‌باشند و درصد ایرانیانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند سه برابر میانگین ملی است.
به راحتی می‌توانید این نکته را استنباط کنید که افرادی که از دان... (بیشتر)

۵
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج، کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری و حتی از طریق پناهندگی امکان‌پذیر است که پناهندگی به مجارستان به خاطر افزایش تعداد پناهندگان سوری به اروپا دشوارتر شده است. ممکن است با توجه به شرایط واجد شرایط برنامه‌های ویزای کار یا سای... (بیشتر)

۵
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

دوست عزیز چند راه اعم از مهاجرت تحصیلی، کاری، از طریق سرمایه‌گذاری، از طریق کارآفرینی و حتی پناهندگی پیش روی شماست، بستگی به شرایط خودتون داره که کدوم مناسب‌تره و زودتر نتیجه میده. واسه اطلاعات بیشتر  هم میتونید این مقاله۴۹ رو مطالعه کنید.

۵
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

دوست عزیز اولا که کشور ایران از جمله کشور‌هایی است که برای سفر یا مهاجرت به ارمنستان نیاز به اخذ ویزا ندارد. اما شرایط اقامت برای دانشجویان و کارگران، اقامت برای اعضای خانواده شخص مقیم و اقامت از طریق سرمایه‌گذاری وجود داره، اما برای توضیح بیشتر ار... (بیشتر)

۴
👤 Top Contributors