برو به محتوای اصلی

برنامه‌نویسی
برنامه‌نویسی
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی
شغل یا حرفه
موضوع یا زمینه علمی

آیا در مورد برنامه‌نویسی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره برنامه‌نویسی بپرس!

برای این کار بهتر هست از css استفاده کنید اما توی html به body خاصیت "dir="rtl رو اضافه کنید.

۳

کلمه API مخفف Application Programming Interface (فارسی: رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار) هست. اگر تو اینترنت یه جست‌وجو درباره تعریف API بکنید متوجه میشید که انواع تعاریف موجوده اما یه تعریف اصلی داره: API شامل توابع یا متدهایی هست که به شما اجازه میده... (بیشتر)

۲

به نظر من، بهتر هست که ابتدا یک استاندارد برای نحوه ارسال درخواست‌ها و ساختار پاسخ به هر درخواست مشخص شود، و پس از طراحی هر API، سرور تست با آخرین نسخه از API بروز شود و  ارتباط اپ کلاینت با سرور تست انجام شود و در صورت نیاز، تغییرات لازمه در ... (بیشتر)

۲

وقتی کلاس لود می‌شه قبل از اینکه ازش آبجکتی بسازید کدش اجرا می‌شه. معمولا برای کارهایی مثل فراخوانی فایل‌های dll استفاده می‌شه.

۳

باعث میشه متن همراه با enter‌هایی که زده میشه نمایش داده بشه.

۲

The sizeof() function is an alias of the count() function. 

هر دو یک کار رو می‌کنند و تفاوتی ندارند.

۲

چنین چیزی بسته به توافق هست و نمیشه یک قانون در نظر گرفت.

۲

شما می‌توانید تعیین کنید که چه آدرسی قبل از از آدرس‌دهی‌های relative بیاد. به صورت پیش‌فرض همون آدرس سایت حساب میشه و وقتی شما میزنید img/pic.jpg همون رو آدرس سایت لود میکنه ولی فرضا اگر برای فایل‌ها یک ساب‌دامین یا آدرس دوم دارید می‌توانید از طریق... (بیشتر)

۲

آپارات php هست.

۵

به نظرم خوبه، ولی همینطور که گفتید قطعا نیاز به بازاریابی دارید. در صورتی که دانش سئو دارید می‌توانید روی سئوش کار کنید.

۴
👤 Top Contributors