برو به محتوای اصلی

بازی
بازی

آیا در مورد بازی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره بازی بپرس!

پویا عبدی ، مشاور روانشناس

ساختن و خراب کردن، معجزه کنترل خشم

معمولا کودکان زمانی که خشمگین هستند، اشیاء را به هم می‌کوبند، پرت می‌کنند، سروصدا می‌کنند و در نهایت با تخلیه هیجان، به گونه‌ای آرام می‌گیرند. در این مواقع باید برای کودک بازی‌هایی فراهم کرد تا امکان ساختن و خراب ک... (بیشتر)

۶
سامیار ،

هیچ‌کدوم از اون هیروهایی که گفتین بازیکن نیستن، فقط هی هاچی و جین و دویل جین و نینا و آسوکا و پاول و کازویا و فینگ و مارشال یاهمون بروسلی بازیکن‌های پایه یک و دو تکن هستن. من که شخصا خودم با هی هاچی و نیما و مارشال و آسوکا بازی میکنم حریفم میطلبم ب... (بیشتر)

۵
احسان خواجوی ، موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

برای بازاریابی در اینستاگرام این دوره رو مشاهده کنید: دوره جامع سیاره شبکه‌های اجتماعی۲۳

برای یادگیری بازاریابی ویروسی این دوره رو مشاهده کنید: دوره آموزشی تبلیغات و بازاریابی ویروسی۲۳

۷

یه سری سایت‌های آنلاین شبیه‌ساز وجود داره مثل این سایت ۳۲و این سایت.۲۴

و یک سری هم نرم‌افزار مثل:

اجرا بازی سوپر ماریو در ویندوز 7 بر روی نرم افزار NESTER Rom
۶

بله برای اینکه بشه بازی روی ویندوز نصب کرد یه برنامه هست اما چون خودم استفادش نکردم نمیتونم نظری دربارش بدم اینم اسم برنامه:

  BlueStacks۱۹

۱

منظورتون از بازی اینستاگرامی رو متوجه نمیشم. ولی برای جذب مخاطب در اینستاگرام و کلا در شبکه اجتماعی بهتره که یک فرد اجتماعی باشید. یعنی که پست‌های متعدد بگذارید. در پست‌های بقیه افراد کامنت بگذارید و آن‌ها رو لایک کنید. استوری بگذارید و به کامنت‌ها... (بیشتر)

۸

تخته دارت به صورتی طراحی شده است که دایره آن را به صورت قسمت‌های مثلثی که به وسیله میله فلزی از هم جدا شده است در آمده. البته اگر به شکل توجه کنید خواهید دید که که میله فلزی علاوه بر درست کردن این مثلث‌ها تخته دارت را به چند قسمت مجزا تفکیک کرده، ا... (بیشتر)

۸

راستش نمیشه به این سوال پاسخ داد. سوالتون مثل این هست که بپرسین بهترین ورزشکار جهان کیست. خب ورزش‌ها رشته‌های مختلفی دارن. حتی اگر رشته رو هم مشخص کنید باز هم نمیشه به راحتی گفت. فاکتورهای مختلفی وجود داره. برای اینکه بهترین گیمرهای بازی‌های مختلف ... (بیشتر)

۱۰
👤 Top Contributors