برو به محتوای اصلی

جواب‌کو
جواب‌کو

سوالات مربوط به سایت جواب‌کو.

تعاریف موضوع:
شرکت یا سازمان
محصول یا سرویس

آیا در مورد جواب‌کو سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره جواب‌کو بپرس!

احتمالا mail-server شما دچار مشکل شده چون ایمیل‌های تایید ثبت نام ارسال نمیشن.

یاسر کریمی نژاد
مهندس برق و الکترونیک

متاسفانه مدیران جوابکو انگار نقشه را گم کرده‌اند. ارائه به موقع اپ می‌تونست شانس موفقیت جوابکو را بالاتر ببره.

در صفحه اصلی سایت بر روی گزینه "تمام موضوعات" که در قسمت راست صفحه موجود است، کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید. در این قسمت شما تمام موضاعات را به تفکیک مشاهده می‌کنید که می‌توانید با کلیک بر روی هرکدام به سوالات آن بخش دسترسی پیدا کنید. همچن... (بیشتر)

ناشناس

وقتی می‌خواهم با مرورگر کروم ویندوز وارد جوابکو شوم، صفحه کلا لود نمی‌شود و در همان حالت می‌ماند. ولی وقتی از وی‌پی‌ان استفاده می‌کنم این مشکل حل می‌شود. با مرورگر فایرفاکس بدون وی‌پی‌ان وارد می‌شود ولی هشدار not secure  می‌دهد. هر دوی مرورگره... (بیشتر)

محسن

نه فیلتر نشده.

از من هم وصل نمیشه. انگار ویندوزم یه مشکلی پیدا کرده. با موبایل می‌تونم وصل بشم (روی همون شبکه وای‌فای که وصله به خط تلفن) ولی با ویندوز خودم نمی‌تونم. با کروم هم امتحان کردم. ولی خیلی جالبه با VPN می‌تونم وصل بشم.

دوستان کسی میدنه مشک... (بیشتر)

محمد حسن دشتی
مهندس الکترونیک که تو حوزه برنامه نویسی با C# فعالیت دارم

سلام امروز بعد مدتی اومدم به سایت سر بزنم و به طرز عجیبی دیدم تمام متن‌ها به صورت فینگلیش نمایش داده میشه و توی تنظیمات هیچ راهی پیدا نکردم که متن‌ها رو فارسی نمایش بده 

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

وقتی سوال جدیدی در جواب‌کو می‌پرسید تا زمانی که پاسخی به سوال داده نشده یا شخص دیگری آن سوال را بازپرسش نکرده امکان ویرایش آن را دارید.

وقتی اولین پاسخ به سوال داده شود و یا سوالتان بازپرسش شود دیگر امکان ویرایش آن وجود نخواهد داشت. اگر قصد ویرایش س... (بیشتر)

تخصص‌ها در جواب‌کو به صورت خودکار زده میشه نه اینکه بتونید خودتون بزنید بر خلاف همه‌ی برنامه، که به نظرم بهترین کار ممکنه.

👤 Top Contributors