برو به محتوای اصلی

هوش
هوش

آیا در مورد هوش سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره هوش بپرس!

علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

شاید یکی از روش‌هایی که بشه چنین افرادی رو شناخت این هست که چه طوری یک مفهوم و یک مسئله رو با مثال میتونن از حالت انتزاعی خارج کنن. هر چه قدر این مثالی که زده میشه به واقعیت نزدیک‌تر باشه مسلما اون شخص خلاقیت خاصی در این زمینه داره که تونسته المان‌... (بیشتر)

۶
علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

هوش هیجانی یا همان EQ نوع دیگری از باهوش بودن است که به درک احساسات خود و دیگران برای تصمیم‌گیری مناسب در زندگی اشاره دارد. آگاهی از وضعیت هوش هیجانی آنچنان اهمیت دارد که توسعه آن می‌تواند تفاوت شکست و یا موفقیت در زندگی شخصی و شغلی شما را مشخص کند... (بیشتر)

۵

هدف از بازی کودک تنها سرگرم شدن او نیست، بلکه کودک از همراهی والدین خود بسیار لذت می‌برد و می‌تواند در حین بازی چیزهای زیادی یاد بگیرد. در سه سال اول زندگی کودکتان، مغز او به شدت در حال رشد است. در دوره رشد مغزی، مسیرهایی طولانی و نازک عصبی در مغز ... (بیشتر)

۱۱
سیامک ،

توانایی فرد در درک احساسات خود و فرد مقابل را با سوالات و تستهایی اندازه می‌گیرند و آنرا بعنوان EQ می‌شناسند.

۲

از نظر جالب بودن و دشوار بودن تقریبا میشه گفت، مواردی که در عین سادگی و با محاسبات کم منتها ظرافت در یافتن راه حل می‌توان به جوابشان رسید، جالب‌ترین و دشوارترین‌ مسائل و معماهای امروزی هستند:

  • معمای معروف اینیشنین
  • معمای معروف بیل گیتس
  • معمای ژ... (بیشتر)
۸
یلدا احمدی مقدم ، کارشناسی مترحمی زبان انگلیسی- مدرس خوشنویسی خط شکسته نستعلیق و نستعلیق- مدرس خوشنویسی انگلیسی در خطوط ایتالیک-گوتیک-کاپرپلیت

من مدتی درگیر معمای ناویاب هستم واقعا جالبه و خیلی سخت و همچنین باید خیلی منطقی حل کرد. خیلی جذابه البته نمیدونم جواب درستی به پاسختون است یا خیر ولی اگر تا حالا امتحان نکردین حتما امتحان کنین. این آدرس از اولین شماره است:

sargarmi.ir۱۷

۱۲

در سال ۱۹۸۰ یک کلاهبردار آمریکایی آگهی فروش《خشک‌کننده لباس با انرژی خورشیدی》را چاپ کرد. تعداد زیادی از مردم پس از واریز پول تنها تعدادی طناب و گیره دریافت کردند.

۸
مو نوروزیان ، طراح ،پرزنتر و فکر کن

از نظر من شاید این افراد در "دیدن" ماهر هستند. به راحتی از کوره در نمی‌روند. زاویه متفاوت و معمولا بکری از موضوع‌ها را می‌بینند. نیازی به اینکه خودشان را به شما ثابت کنند نمی‌بینند و با یک ساعت گفتگو با ایشان شما بسیار با سوادتر از ساعت گذشته خواهی... (بیشتر)

۸

هوش و استعداد افراد به شکل مختلف است‌، به نظرم برای هر کاری شما باید حتما افراد در اون شرایط قرار دهید.

۴
مو نوروزیان ، طراح ،پرزنتر و فکر کن

ایجاد یک سراب به عنوان پولدار شدن در یک شب و ارسال انرژی برای گرفتن پول بدون کار کردن که بواسطه برگزاری کلاس‌های ثروتمندی اتفاق می‌افتد. کلاس‌هایی که با بالابردن فشار خون و خشنودی حاضران یک دنیای خوب برای آنها ترسیم شده و حسابهایشان خالی می‌شود.

۵
👤 Top Contributors