برو به محتوای اصلی

کسب و کار
کسب و کار
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی

آیا در مورد کسب و کار سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره کسب و کار بپرس!

حسین کوهساری
مربی، بنیان‌گذار و شتاب‌دهنده کسب‌وکارهای نوپا

ارزش پول ملی تابع شرایط و قوانین و سیاست‌های آن کشور است. مقدار پول با کارهایی ساده مثل ذخیره و نگهداری در بانک و دریافت سود افزایش می‌یابد. اما مشکل اصلی تورم است. برای افزایش ذاتی سرمایه و نه عددی باید ارزش افزوده ایجاد کرد. این تولید ارزش افزوده... (بیشتر)

پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

به نظرم سوال ناقص پرسیده شده! منظورتون چجور امتیازی هست؟

اگر در ترکیه شرکت تاسیس کنید باید در سال ۸۰۰٫۰۰۰ لیر فاکتور بکشید تا فعال حساب بشید و بعد از یک سال به ازای هر ۱ نفر خارجی باید بیمه ۵ نفر کارمند ترک را پرداخت کنید تا بتونید کارت اقامت داشته ... (بیشتر)

استاد زبان
پلتفرم آنلاین آموزش زبان های خارجی

بهترین گزینه برای شروع می‌تونه تبلیغات در فضای مجازی باشه که به صورت هدفمند و اصولی می‌تونید این کار رو انجام بدین و قطعا تاثیر بسزایی خواهد داشت. 

مورد بعدی اینه که در محل زندگی خودتون تبلیغاتی رو ارائه بدین یا با جاهایی که به خدمات شما نیاز د... (بیشتر)

به این طریق می‌توانید شرکت خود را بین‌المللی و دارای دفتر در کشور دیگری تبلیغ کنید، همینطور در برخی موارد شما می‌توانید از طریق آن شرکت به تجارت آزادتر با جهان بپردازید.

پاکی تاپ
فوق لیسانس حسابداری

ما شرکت خدمات نظافتی پاکی‌تاپ هستیم یکی از تبلیغات که تو این زمینه کمکمون کرد از طریق تلگرام و اینستاگرام شرکت رو به مخاطبمون معرفی کردیم. ابتدا از دوستان و آشنایان شروع کردیم بعد اونا به بقیه.

شاهین سادات‌ناصری
طراح و توسعه‌دهنده وب

برای غلبه بر ترس‌های کارآفرینی، مطالعه‌ی کتاب ترن هوایی کارآفرینی۱۳ اثر دارن هاردی، رو به شما توصیه می‌کنم.

دارن هاردی در کتاب ترن هوایی کارآفرینی به دلایل شکست در کسب و کار و راه‌های عملی و کاربردی برای گذر از این شکست می‌پردازد. مواردی که دارن در ای... (بیشتر)

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

روی سئو و محتوای سایت کار کنید. محتوا به شدت در جذب کار تاثیرگذاره. توی سایت کردپلاس یه مقاله ترجمه کردم که نیل پاتل تجربه هشت ساله شرکت‌های بزرگ جهان رو ارائه کرده همراه با آمار و ارقام حتما بخونید (تجربه هشت ساله شرکت‌های جهان از بازاریابی محتوای... (بیشتر)۱۱

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

من تا حالا از نزدیک شکست چند تا استارتاپ رو دیدم، خودمم استارتاپ و حتی شرکت شکست خورده داشتم. کل تجربیاتم رو جمع کردم و توی یه مقاله جمع کردم بیشتر حول کار تیمی بود که می‌تونید اینجا بخونید. البته چند تا تجربه جهانی رو هم آوردم که مکمل هم بشن:

داستا... (بیشتر)۱۸

به نظرم می‌تونید محصولات مشابه رو برای فروش در کنار برنج بیارید. مثلا انواع حبوبات مثل نخود، لوبیا، لپه، عدس و... و یا حتی روغن‌های محلی. چیزی که خیلی مهمه این هست که یک قسمت بزرگ رو به انواع برنج‌ها اختصاص بدین و یک قسمت هم به حبوبات و سایر اقلام.... (بیشتر)

👤 Top Contributors