برو به محتوای اصلی

رایانه (Computer)
رایانه (Computer)

آیا در مورد رایانه (Computer) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره رایانه (Computer) بپرس!

آکو بیری ، نویسنده و محقق

من برای سیستم خانگی که جمع کردم بسیار تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که حافظه‌های اس‌اس‌دی سامسونگ از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و برای اطمینان عرض کنم که همه متخصصان هم همین مارک رو به من پیشنهاد دادند.

۵
شاهین سادات‌ناصری ، طراح و توسعه‌دهنده وب

چون علاوه بر تب‌ها، خود مرورگر و افزونه‌های در حال اجرا هم پروسس‌های مجزا دارن که از طریق خود کروم با کلیدهای میانبر Shift+Esc میشه جزییات هر کدوم رو دید. درضمن اگه تب‌ها متعلق به یک دامنه باشه، فقط یک تسک حساب میشه.

۱۲

این موضوع احتمالا فقط در سیستم شما رخ می‌دهد، تست شد و مشکلی نداشت!

۳
سان بیت ،

روزی که من میخواستم شروع کنم سوال‌های زیادی تو ذهنم بود:

چگونه میتونم هکر بشم۲۴۱؟ هک رو از کجا شروع کنم۱٬۹۲۰؟ مراحل هکر شدن۲۴۱ چیه؟

از دوستان زیادی مشاوره گرفتم و هرکس نظری میداد. چند وقت پیش یک سایت پیدا کردم، یک نقشه راه ساخته برای دوستان علاقه‌مند به هک و ام... (بیشتر)

۶
مهدی غنیمی‌فرد ، دانشجوی دکتری زبان‌شناسی رایانشی

هوش مصنوعی یکی از موضوعات اصلی علوم است که در بسیاری از دانشگاه‌ها به عنوان رشته تحصیلی تدریس می‌شود. از بین کتاب‌های درسی من کتاب Artificial Intelligence: A Modern Approach نوشته‌ی  استوارت ج. راسل و پیتر نورویگ را پیشنهاد می‌کنم. این کتاب با... (بیشتر)

۱۶

دوستان توضیحات کاملی درباره‌ی موضوعات مختلف دادن اما اگر منظورتون مشخصا مرجع یادگیریه این‌ها شاید به کارتون بیاد:

  • کتاب آموزشی «یادگیری ماشین» نوشته‌ی تام میشل. برای دانلود هم هست. نمی‌دونم ترجمه شده یا نه اما منبع آموزشی اصلی در بسیاری از دوره‌ه... (بیشتر)
۱۵
مو نوروزیان ، طراح ،پرزنتر و فکر کن

چون در متن سوال "ابتدایی‌ترین مرحله" ذکر شده، من کاملا بصورت ابتدایی‌ترین حالت می‌گویم، با توجه به اینکه جواب‌های اخیر را کاملا قبول دارم.

۱- شهود: سعی کنید ارتباط یک "خواست" تا "عمل" را ببینید و درک کنید. از زمانی که می‌خواهید برای خرید چیزی به مغ... (بیشتر)

۸
فرهاد شیرزاد ، برنامه‌نویس، دانشجوی هوش‌مصنوعی

چیزی که با نام «هوش مصنوعی» شناخته میشه، مجموعه تکنیک‌ها و علومی هستن که درواقع «به دنبال تحقق هوش مصنوعی» هستن. یک مفهوم واحد و مستقلی وجود نداره که کسی بخواد با برنامه منظم شروع به یادگیریش بکنه و درک خوبی از مفهوم گسترده هوش‌مصنوعی داشته باشه. ه... (بیشتر)

۱۷
شهاب سیاوش ، طراح گرافیک و موسس فروشگاه فونت سیاوش

یکی از بهترین راه‌ها برای تایپ ویرگول و دیگر علائم نگارشی و ریاضی مانند ٫ و ٪ و × و ÷ و... استفاده از کیبورد استاندارد فارسی۵۴۰ هست. این کیبورد بر روی سیستم‌عامل نصب می‌شه و مکان بسیاری از علائم (و برخی از حروف) رو بر روی صفحه‌کلید بهینه می‌کنه. به ای... (بیشتر)

۸
سیاوش محمودیان ، بنیانگذار جواب‌کو

هوش مصنوعی یک مبحث بسیار وسیع بوده و هر موضوع به تنهایی یک دنیای مجزاست. اینکه به دنبال چه منابعی بروید خیلی بستگی به علاقه شما دارد. به نظر من مهم‌ترین مرحله در شروع یادگیری هر رشته و موضوعی انگیزه و علاقه هست. برای همین سعی می‌کنم در ادامه بعضی ا... (بیشتر)

۱۸
👤 Top Contributors