برو به محتوای اصلی

استارتاپ
استارتاپ
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی

آیا در مورد استارتاپ سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره استارتاپ بپرس!

ناشناس

چند ماهی هست که فضای کار اشتراکی کارمانا۳ هم به لیستی که فرمودین در تهران اضافه شده که صرف نظر از امکانات خوبی که داره، موقعیت و لوکیشن عالی از لحاظ دسترسی داره. به دوستانی که دنبال چنین فضایی هستن پیشنهاد میکنم یه بازدید داشته باشن از کارمانا.

کتاب "استارتاپ ناب" تفکر lean رو خوب تعریف کرده.

کتاب "استارتاپ نوپای هفت روزه" از دن نوریس" در مورد چابک بودن تو استارتاپ صحبت می‌کنه.

کتاب "سالاد استارتاپی" از زیودار کلیات و یه نقشه از مسیر استارتاپی رو نشون میده.

کتاب "سختی کارهای سخت" از بن هاروو... (بیشتر)

احسان خواجوی
موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

این عبارت به همراه سایر مسائل و روش‌های جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها رو به صورت دوره آموزشی ترجمه شده به فارسی منتشر کردیم. اگر علاقه‌مند بودید مشاهده کنید: دوره آموزشی جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها۵

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

راه‌اندازی استارتاپ رویکر چندبعدی می‌خواد. اول ایده‌تون باید اعتبار‌سنجی ۱۰بشه و بفهمید واقعا اون ایده به کار میاد، به همین خاطر باید با مفهوم اعتبارسنجی آشنا باشید. بعد باید یاد بگیرید نسخه کمینه محصول‌تون۱۰ رو بسازید. بعد باید روی کار تیمی۷ هم تمرکز ک... (بیشتر)

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

روی سئو و محتوای سایت کار کنید. محتوا به شدت در جذب کار تاثیرگذاره. توی سایت کردپلاس یه مقاله ترجمه کردم که نیل پاتل تجربه هشت ساله شرکت‌های بزرگ جهان رو ارائه کرده همراه با آمار و ارقام حتما بخونید (تجربه هشت ساله شرکت‌های جهان از بازاریابی محتوای... (بیشتر)۸

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

من استارتاپ‌هایی که روی فروش بدون واسط کار می‌کنن رو خیلی دوست دارم مثلا هنگی بی۱۰ که توی حوزه فروش عسل کار میکنه یا کشمون که در حوزه زعفرون کار می‌کنه رو دوست دارم.

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

لین استارتاپ رو به شدت توصیه می‌کنم. در این لینک توضیح مفصلی در مورد کتاب لین استارتاپ۹ داده شده که قانعت می‌کنه چرا مهم‌ترین کتابه.

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

من تا حالا از نزدیک شکست چند تا استارتاپ رو دیدم، خودمم استارتاپ و حتی شرکت شکست خورده داشتم. کل تجربیاتم رو جمع کردم و توی یه مقاله جمع کردم بیشتر حول کار تیمی بود که می‌تونید اینجا بخونید. البته چند تا تجربه جهانی رو هم آوردم که مکمل هم بشن:

داستا... (بیشتر)۱۴

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

هنگی بی۹ استارتاپی که عسل طبیعی و فراروده‌های اون رو توی سایت میذاره. مشتری میتونه به صورت مستقیم از زنبوردار خرید کنه. هم برای مصرف‌کننده نهایی محصول داره، هم برای شرکت‌ها و سازمان‌ها هدیه سازمانی ارائه می‌ده.

فضای کار اشتراکی برای کسانی که به تازگی کسب و کاری راه انداخته‌اند بسیار مناسب است اما این فضاها بیشتر در شهرهای بزرگ وجود دارند.

مقاله‌ای در سایت دکتر وردپرس هست که این فضاهای اشتراکی رو در ایران جمع‌آوری کرده:

https://doctorwp.com/best-coworking-sp... (بیشتر)

👤 Top Contributors