برو به محتوای اصلی

استارتاپ
استارتاپ
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی

آیا در مورد استارتاپ سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره استارتاپ بپرس!

فضای کار اشتراکی برای کسانی که به تازگی کسب و کاری راه انداخته‌اند بسیار مناسب است اما این فضاها بیشتر در شهرهای بزرگ وجود دارند.

مقاله‌ای در سایت دکتر وردپرس هست که این فضاهای اشتراکی رو در ایران جمع‌آوری کرده:

https://doctorwp.com/best-coworking-sp... (بیشتر)

۴
مسعود صباغی ، موسس سایت ساز وبزی

چنین چیزی بسته به توافق هست و نمیشه یک قانون در نظر گرفت.

۲
سید علی احمدی ، مربی و مشاور تغییر در زندگی و کسب و کار

کتاب خوب خیلی زیاد میشه معرفی کرد! من به شما یک نویسنده خوب استاد بی‌مثال "استیو بلنک" معرفی می‌کنم که هرجا مقاله و کتاب از ایشون دیدید به نظرم به عنوان کارآفرین باید مطالعه بشه. درسته کتاب نوپای ناب۹ کتاب خوبیه و من هم راجع بهش نوشتم ولی به نظرم کت... (بیشتر)

۳
مسعود صباغی ، موسس سایت ساز وبزی

به نظرم خوبه، ولی همینطور که گفتید قطعا نیاز به بازاریابی دارید. در صورتی که دانش سئو دارید می‌توانید روی سئوش کار کنید.

۴
مسعود صباغی ، موسس سایت ساز وبزی

وبزی۱۶ یک استارت اپ هست که امکان طراحی سایت بدون هیچ دانشی را فراهم کرده و مثل فتوشاپ میشه راحت هر ظاهری را طراحی کرد.

۵
شراگیم مرادی ، متخصص دیجیتال مارکتینگ

بلاگ اد تو زمینه دیجیتال مارکتینگ واقعا داره خوب کار میکنه

BLOGAD۳۲

۷

خوب راهکارهای زیادی می‌تونه باشه، اما اگر بودجه‌ی کمی دارید، می‌تونید کلمات کلیدی کار خود را پیدا کنید و برای شروع با هزینه کم بر روی کلمات متوسط تمرکز کنید تا کمی بازدیدکننده بگیرید و کمی فکرتون باز میشه.

۴

بهترین دوره این می‌باشد که استارتاپ‌هایی که شکست خورده‌اند را مطالعه بفرمایید، البته می‌تونه با توجه به زمینه‌ای استارتاپ دلایل شکست متفاوتی وجود داشته باشه، اما حتما دلایل شکست استارتاپ را مطالعه بفرمایید.

۳

دیجی‌کالا به تازگی توی بخش دیجی‌کالا نکست به شما امکان دریافت بخشی از اطلاعات کسب و کار خودش رو میده. به نظرم حتماً بررسی این مجموعه می‌تونه جذاب باشه.

۲
رسول زارع ، موسس سایت ساز سی فایو see5.ir

دوره‌های کارآفرینی یک کارآفرین خودساخته رو نمیسازه، کارآفرین تو دل سختی‌ها و مشکلات و چالش‌ها ساخته میشه، اما تو این بین قطعا مطالعه و مشورت با کارآفرین‌های خودساخته خیلی میتونه مسیر رو هموار کنه. شاید دسترسی به این آدم‌ها گاهی سخت باشه ولی کتاب جا... (بیشتر)

۲
👤 Top Contributors