برو به محتوای اصلی
نسرین عیوض لو
سال گذشته پرسیده شده

پرفروش‌ترین کتاب‌های کمک درسی سال گذشته چه کتاب‌هایی بودند؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سایت چی بخونم پرفروش‌ترین کتاب‌های کمک درسی رو اعلام کرده. مربوط به سال تحصیلی ۹۸-۹۹ هست. میتونید توی این لینک۲۰ ببینید.

ابراهیم اسدی
دیجیتال مارکتر

احتمالا موسسات تجاری چون قلم‌چی، گزینه 2 خیلی سبز و گاج با عنوان کتاب‌های زیست‌شناسی و شیمی، فیزیک و ادبیات در راس هستند ولی آنچه که خودم طی 20 سال مشاوره تحصیلی و 30 سال معلمی تجربه دارم کمترین تاثیر را در نتیجه‌بخشی همین موسسات تجاری میدانم.

پرفروشترین کتابها؛ دلیل بر بهترین نیست. مکن است این موسسات از نظر بازاریابی و تجاری قوی تر هستند. کتاب درسی بعنوان منبع اصلی و بدون رقیب است و کمک درسی هم در حد تمرین تست زنی یعنی حدود 20 درصد وقت کنکوری را بگیره

 طی این سال‌های طولانی متوجه شدم خودآموزی و دیگرآموزی بهترین نتیجه را دارد ولی کو گوش شنوا. برای درک صحبت های من کافیه برید سراغ کنکوریای سال قبل و ببینید چقدر از کلاسهای پولی و کتابای دلاری ناراضی اند.

 

بوک‌مدیکال
معرفی کتاب های پزشکی

یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال گذشته و حتی امسال لیست دروس کتاب‌های ترم اول پزشکی است. این مجموعه کتاب همواره برای دانشجویان و علاقه‌مندان به رشته پزشکی مناسب است. این کتاب برای آمادگی جهت ورود به به دانشگاه بسیار مناسب است.