برو به محتوای اصلی
ناشناس
۴ سال پیش پرسیده شده

چطور چند اکانت اینستاگرام در یک گوشی داشته باشیم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سهیل قهرمانی
مشاور دیجیتال‌مارکتینگ و توسعه کسب‌و‌کار
چند حساب کاربری در اینستاگرام instagram multi account

طریق استفاده همزمان از چند حساب کاربردی اینستاگرام در اندروید و IOS تفاوت دارد. در اینجا برای شما هر دو روش را شرح می‌دهیم.

استفاده همزمان از چند حساب کاربردی اینستاگرام در اندروید

برای اینکار ابتدا اینستاگرام خود را باز کنید. توجه داشته باشید که اینستاگرام خود را باید از طریق گوگل‌پلی آپدیت کرده باشید. در نواری پایین چهار گزینه وجود دارد. روی گزینه سمت راست که Profile است بزنید. در اینجا روی گزینه  

حساب کاربری اینستاگرام

 بزنید. در پنجره باز شده باید Setting را انتخاب کنید.

در صفحه‌ای که باز می‌شود به پایین آمده و گزینه Logins را انتخاب نمایید. در این قسمت باید روی گزینه Add Account بزنید تا یک حساب کاربری اینستاگرام دیگر را وارد نمایید.

تغییر دادن اکانت اینستاگرام فعال

خب در مرحله اول شما توانستید یک حساب کاربری اینستاگرام را اضافه کنید. حال در مرحله بعد باید بتوانید به اکانت دوم خود بروید. بدین منظور کافیست مجددا به پنل Profile بروید و از آنجا روی نام کاربری خود در بالای صفحه بزنید. با این کار صفحه‌ای برای شما باز می‌گردد که در آنجا می‌توانید روی اکانت اینستاگرام جدیدی که وارد کرده‌اید بزنید تا وارد آن شوید.

خارج کردن حساب کاربری اینستاگرام

شاید از خودتان بپرسید که چطور می‌توانم یک اکانت اینستاگرامی که اضافه کرده‌ام را پاک کنم؟ خب تنها برای این کار کافیست تمام مراحل را بروید تا به صفحه Logins برسید و از آنجا روی Log out بزنید تا آن اکانت را از حساب کاربری اینستاگرام خود خارج نمایید.

استفاده همزمان از چند حساب کاربردی اینستاگرام در IOS

بسیاری از کاربران تلفن‌های همراه هوشمند، قطعا از سیستم عامل IOS استفاده می‌کنند. بر خلاف ادعای سازندگان برنامه‌های کاربردی، کمی تفاوت در استفاده از برنامه‌های مختلف در IOS و اندروید وجود دارد. در مورد این مسئله، برای اضافه کردن یک حساب کاربردی اینستاگرامی جدید کمی باید مراحل متفاوتی را طی کنید.

بدین منظور در ابتدا اینستاگرام خود را باز کنید. چهار گزینه در پایین صفحه وجود دارند. بین آنها روی گزینه سمت راست بزنید که Profile است. از آنجا طبق تصویر روی علامت چرخ دنده بزنید تا وارد تنظیمات شوید.

حساب کاربری اینستاگرام آیفون

حال در صفحه جدید به پایین آمده و وارد گزینه Add Account شوید. از اینجا می‌توانید مشخصات اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.

تغییر دادن اکانت اینستاگرام فعال

بعد از اینکه اکانت اینستاگرام جدید خود را اضافه کردید، مرحله بعدی رفتن به همان حساب کاربری است. بدین منظور شما مجددا در ابتدا باید به پنل Profile بروید. این پنل همان گزینه گوشه پایینی و سمت راست است. در بالای این صفحه نام حساب کاربری اینستاگرام خود را مشاهده می‌کنید.

تنها کافیست نام خود را در بالای پنجره انتخاب کنید تا یک صفحه جدید برای شما باز شود. از پنجره جدیدی که به باز شده می‌توانید نام حساب کاربری اینستاگرام جدیدی که وارد کردید را ببینید. برای ورود به آن اکانت تنها باید روی آن بزنید.

خارج کردن حساب کاربری اینستاگرام

علاوه بر وارد کردن یک حساب کاربری جدید، پاک کردن همان حساب و خروج از آن نیز حائز اهمیت است. شما باید قادر باشید تا اکانت‌های مختلف خود را به صورت کامل مدیریت کنید. اینستاگرام این قابلیت را نیز برای شما در نظر گرفته است.

برای این کار تنها کافیست مراحل را تا گزینه Setting پیش بروید. در صفحه بالا آمده با پایین صفحه آمده و روی گزینه Log Out بزنید. در اینجا با انتخاب گزینه Log out all، می‌توانید تمامی اکانت‌های فعال خود را پاک نمایید. اگر تمایل دارد که تنها اکانتی که در حال حاضر فعال است را پاک کنید، روی گزینه اول که Log Out است بزنید.

به طور کلی به یاد داشته باشید که نسخه اینستاگرام شما باید ۷٫۱۵ باشد. برای بروزرسانی اینستاگرام خود می‌توانید از گوگل‌پلی و اپ‌استور استفاده کنید. اینستاگرام به شما این قابلیت را می‌دهد که تا پنج حساب کاربری به برنامه خود اضافه کنید. قطعا تفکیک کردن اکانت‌ها از یکدیگر بسیار حرفه‌ای‌تر خواهد بود تا اینکه از اکانت شخصی خود به عنوان حساب کاربری تجاری خود نیز استفاده نمایید.

منابع (Reference):

followerhot۱۰۶ , hootsuite۸۸

محمد‌علی ناصری
توسعه دهنده نرم افزار

این امکان در اپ اینستاگرام وجود دارد و می‌توانید تا 5 اکانت بر روی یک گوشی داشته باشید.

برای اضافه کردن پس‌ از ورود به قسمت options، در انتهای صفحه روی add account کلیک کرده و وارد حساب دیگری شوید.

همچنین شما می‌توانید در اندروید از اپ og insta استفاده کنید.

سوالات مشابه

آمار سوال

۱۰۶ نمایش
۱ دنبال‌کننده
۴ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه