برو به محتوای اصلی
محمود بیگلری
کاردان برق
۳ سال پیش پرسیده شده

بهترین و عملی‌ترین روش برای کسب درآمد از فضای مجازی چیست؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

ساسان م

بهترین و عملی‌ترین روشی برای کسب درآمد از اینترنت وجود نداره. مهم‌تر از هرچیزی خود شما هستید که اون مهارتی دارید جلو ببرید. یه سایت هست به اسم رونق آموزش‌های خوبی میذاره یه سر بزنید.

ناشناس

به شخصه با نظر جناب علی محمدپور مخالف هستم. چرا که بهترین و عملی‌ترین روش کسب درآمد از اینترنت میتونه ایده‌ی خلاقانه‌مون در ایجاد یک بستر جدید و نوآورانه از پایه وب بیس و یا تبدیل کسب و کار سنتی و ارتقای حوزه‌های مختلفش همگام و همراه با رشد فناوری و اینترنت باشه. 

صرفاً همه‌ی سایت‌های تاپ دنیا تبلیغاتی و آگهی نیستند. بلکه آگهی و تبلیغات میتونه در پله‌ها و مراحل بعدی کسب درآمد از اینترنت باشه. 

اساسا به این معتقدم که: وقتی که سایتتون مخاطب داشته باشه یعنی همه چیز داره...

پس هدف وب‌مستران می‌بایست به حذف حداکثری مخاطبین باشه، حالا این مخاطب میتونه با محتوا، میتونه با محصول و یا فیلم و ویدئو و... حتی بستر نو، جالب و خودمونی ای مثل سایت جوابکو کشیده بشه به سایت.

علیرضا پیر
متخصص سرچ مارکتینگ

بهترین و عملی‌ترین روش برای کسب درآمد از فضای مجازی چیزی نیست جز خلاقیت در رشته کاری فعلی‌تون. توی هر شغلی که هستین سعی کنین خلاقیت به خرج بدین. یه مارکت ری‌سرچ ساده انجام بدین و از نقطه ضعف رقبا استفاده کنین.

برای کسب درآمد از فضای مجازی سعی کنین یک رسانه درست کنید. 

روی بازاریابی محتوا تمرکز کنین و مداومت به خرج بدین. در یک کلام دنبال درآمد نباش. درآمد خودش میاد. چیزی که باید دنبالش باشین این هست که خدماتی که دارین ارائه میدین رو درست و اصولی ارائه بدین و تمرکز کنین روی پشتیبانی. همین.