برو به محتوای اصلی
داش کیا
دانشجو
۶ سال پیش پرسیده شده

بهترین راه کسب درآمد چیست؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

ناشناس

بهترین از نظرهر شخص میتونه متفاوت باشه. برای من بهترین شغل یعنی کاری که دوستش دارم و از انجام دادنش لذت میبرم. از نظر خیلی ها شغل خوب یعنی کسب درآمد بالا. البته تعریف بهترین، با توجه به شرایط زندگی افراد متفاوته. مثلا، برای کسانی که تحصیلات ندارند، هیچ تخصصی ندارند، یا پول برای راه اندازی یک کسب و کار رو ندارند، راننده ی اسنپ بودن میتونه نسبتا درآمد خوبی برای فردی تو این شرایط باشه. برای کسانی که برنامه نویسی کامپیوتر بلد هستند، راه اندازی استارت آپ، بخصوص در ایران که پتانسیل بالایی داره، میتونه پیشنهاد خوبی باشه. اگه سرمایه اولیه دارید، خرید و فروش ملک هم پردرآمد هست. ولی هیچ وقت نمیشه گفت که لزوما یک بیزینس برای همه انسان ها بهترین راه درآمد هست. چون همه آدم ها شرایط و امکانات مساوی ندارن. 

دوست خوبم روش‌های زیادی وجود داره برای کسب درآمد. مثلا یکی از این روش‌ها کسب درآمد از اینترنت می‌باشد.

من دوتا سایت رو معرفی می‌کنم که دارند از اینترنت درآمد کسب میکنند:

همکاری در فروش و بازاریابی فایل۱۵۳

فروشگاه جامع فایل‌های دانش آموزی و دانشجویی۱۴۲

ناشناس

در ایران بهترین راه درآمد دلالی هست متاسفانه جنسی از خارج وارد می کنند و آن را با قیمت بالا تر می فروشند و این نشانگر شرایط بد اقتصادی هست.

دوست خوبم بهترین راه کسب درآمد کاری هست که توش مهارت داری و هر چیزی توش حرفه‌ای باشی میتونی از توش پول دربیاری. مثلا اگه برنامه‌نویسی بلدی یا ترجمه یا تایپینگ و غیره میتونی توی سایت پونیشا خیلی راحت کسب درآمد کنی.

 

پولدار وب
کسب درآمد از اینترنت روزانه 1/5میلیون تومان و ماهانه 30 الی 40 میلیون تومان،تضمینی و تست شده

مطمئن باشید بهترین راه کسب درآمد اینترنت هستش. چون هم برای همه قابل دسترس هستش، هم پیچیدگی نداره، هم همه افراد با سن‌های متفاوت میتونن از این طریق کسب درآمد کنن (محدودیت نداره چه دانشجو چه دانش‌آموز چه خانم خانه‌دار و...) و هم به میزان تحصیلات بستگی نداره، مهم نیست تحصیلات شما چی باشه.

به نظرم بهترین راه کسب درآمد توی این بازار، کسب درآمد از بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال هست.