برو به محتوای اصلی
۲ سال پیش پرسیده شده

بهترین راه برای کسب درآمد در منزل چیه بنظرتون؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

ابراهیم اسدی
دیجیتال مارکتر

قبل از اینکه به دنبال جواب سوال: بهترین راه برای کسب درآمد در منزل چیه بنظرتون؟ باشی، ببین علاقه و تواناییت کجاست و چی میخوای!!! البته به دنبال جواب کلیشه‌ای مدرسه‌ای و دانشگاهی هم نباش. شاید دیده باشی که دانش‌آموزان میگفتن من علاقه به رشته ریاضی دارم یا من عاشق رشته حقوقم. اینا جوابای کلیشه‌ای و مبهم است، اصلا علاقه‌ای بنام رشته ریاضی، تجربی یا انسانی نداریم.

باید مشخص کنی که شخصیتت خلاقیت و نوآفرینی است یا مدیریتی و یا کارمندی. اگه متوجه شدی که شخصیت بازاری - تجاری داری از 2 طریق میتونی کسب درآمد کنی:

۱- افلیتینگ:

این شیوه مشارکت در فروش است و نیازی به سرمایه و محصول نیست. کافیه یه پیج یا سایت داشته باشی تا از طریق افلیتینگ دیجی‌کالا و دیجی استایل و... فروش کنی و پورسانت بگیری. البته این روش اولش زمان‌بره ولی هرکی بتونه تولید محتوا کنه بعد از 6 ماه درآمد خوبی داره.

اگه خواستی این روش انتخاب کنی سوالی باشه در خدمتم.

۲- فروش محصولات فیزیکی:

۱-۲) قبل از شروع به کار فروش محصولات و هر اقدامی در این زمینه برو سایت دیجی‌کالا (digikala.com۴۹) و باسلام (basalam.com۴۰) و با دقت محصولاتشون ببین و با امکانات خودتون بسنجید و در نهایت محصولات مورد نظر رو انتخاب کن.

البته تو باسلام راحت‌تر میتونی غرفه بزنی و خیلی زود فروش کنی و دیجی‌کالا یه مقدار پیچیده‌تر است.

۲-۲) محصولات آموزشی: این نوع محصول نیاز به مهارت خاص در مورد نیازهای روزمره مردم داره. اگر شما در زمینه‌ای تخصص داری و یا ایده‌ای داری میتونی با آموزش‌های مربوطه کسب و کارت با سرمایه خیلی کم بر بستر وب و شبکه‌های اجتماعی استارت بزنی.