برو به محتوای اصلی
سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو
۶ سال پیش پرسیده شده

بهترین مکان‌ها و روش‌های ساخت بک‌لینک برای سئو کدامند؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

نیما حسن زاده
(«وبمستر خاکستری» رو داخل گوگل سرچ کنین!)

دقیقا با صحبت آقای رهبری موافقم. تعامل خیلی مهمه.

حالا گاهی اوقات این تعامل در شکلی اتفاق میافته که مثلا باعث نوشتن پست مهمان میشه و از اون طریق می‌تونین لینک بگیرین و یا حتی درخواست کنین و بهتون لینک بدن، یا می‌تونین تو سایت‌هایی مثل همین جوابکو، تعامل و ارتباط داشته باشین و خودتون لینک بسازین.

من مورد دوم رو یجورایی بیشتر می‌پسندم چون فعالیت تو انجمن‌ها و اینجور وبسایت‌ها باعث میشه اگر بک لینکی داخل یک صفحه ساختین، به مرور زمان بازدیدهای خوبی برای سایت شما میاره و نکته دیگه اینکه معمولا صفحات انجمن‌ها محتوای همیشه سبز دارن و صفحات با کیفیت هستن و لینک گرفتن از این صفحات هم می‌تونه ارزشمند باشه!

به عنوان یک تیم فعال توی این حوزه، این سوالی هست که همیشه به دنبال پیدا کردن جوابی بهتر براش هستیم. و چیزی که بعد از مدت‌ها آزمون و خطا + مطالعه شخصاً بهش رسیدم، اینه که بهترین روش "روابط عمومی" هست و "تعامل". اینکه شما حضوری پر رنگ توی اینترنت داشته باشید، با وبمسترهای دیگه ارتباط خوبی برقرار کنید و دیده بشید. البته در کنار این موضوع، تولید محتوای با کیفیت هم می‌تونه تاثیر فوق‌العاده‌ای روی کارتون بگذاره.

ناشناس

به نظرم فعالیت در انجمن‌ها و فروم‌های تخصصی و مرتبط با موضوع فعالیت سایت میتونند بهترین منابع واسه گرفتن بک لینک‌های هدفمند برای یک سایت مدنظر قرار بگیرند.

ناشناس

اگر دنبال بهترین منابع برای لینک‌سازی هستی بهتر به این لینک۲۷۶ یه سری بزنی. تو این صفحه وبلاگ‌ها و وبسایت‌های خوبی برای لینک‌سازی ارائه شده و همیشه هم آپدیت میشه.

برا ساخت بک‌لینک باید رقیب‌هاتون رو مانیتور کنین. رقیب‌هاتون تو چه وبسایت‌هایی بک‌لینک میسازن؟ فرصت‌هارو شناسایی کنین. یکی از ابزارهای خوب برای آنالیز بک‌لینک‌های رقبا وبسایت moz.com ۷۰هست. برای خرید اکانت moz pro ۶۴به این صفحه مراجعه کنین.