برو به محتوای اصلی
۲ سال پیش پرسیده شده

آیا خرید مقاله ISI برای اضافه کردن به رزومه تحصیلی مشکلی برای دانشجو ایجاد نمی‌کند؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

ابراهیم اسدی
دیجیتال مارکتر

من مطلب را از منظر دیگری نگاه میکنم. مسلما شما باید دانشجوی مقطع ارشد یا دکترا باشید چون برای مقطع کارشناسی ملاکی برای مقاله آی‌اس‌آی نیست حال سوال اینست که آیا خود آی‌اس‌آی برای شما ملاک و شاخص مهمی است؛ اگر ملاک فقط مقالات آی‌اس‌آی باشد فرقی نمیکند که خودمان بنویسیم یا بخریم. هر چند اگر بخریم و کپی پیست یا سرقت باشه مسلما آبروریزی میشه ولی در نتیجه تاثیری نداره چون یک مسیر کلیشه‌ای و بی‌ارزش طی شده که نتیجه ناچیزی هم بدست آوردیم. ولی اگر برای شما تولید دانش و تولید محتوایک اصل مهمه آنوقت نه تنها مقاله نمی‌خری بلکه خیلی به مقاله آی‌اس‌آی هم توجه نمیکنی بلکه واقعا مقالات کاربردی و مفید مینویسی که هم بدرد جامعه بخوره و هم فرصت طلایی برای خودت در برندسازی شخصی و کسب و کارت ایجاد کند.

شاید خرید مقاله ISI در صورتی که مقاله بسیار خوب و کامل نوشته شده باشه مشکلی ایجاد نکنه اما هم هزینه بالایی داره در بیشتر موارد و هم اینکه وقتی مقاله کامل به اسم شما باشه ریسک اینکه کار به خوبی انجام نشده باشه و کپی باشه زیاد میشه و ممکنه بعدا این موارد مشخص بشه.

من پیشنهاد میکنم اگر قصد شما فقط اضافه کردن مقاله به رزومه‌ست به جای خرید مقاله، از درج نام در مقاله آماده چاپ یا چاپ مشارکتی مقاله ISI استفاده کنید. در این شرایط اسم محقق اصلی هم در مقاله هست در نتیجه امکان تقلب خیلی کمتر میشه. 

بعضی از موسسه‌های ارائه دهنده خدمات آموزشی خدمات چاپ مشارکتی مقاله ISI رو انجام می‌دن فقط باید چک کنید کدوم یکی رشته شما رو هم پوشش میده.

موسسه‌ها رو باید در گوگل سرچ کنید و یکی یکی تماس بگیرید. موسسه تهران‌آموز هم چاپ مقاله مشارکتی ISI رو برای بعضی از رشته‌ها انجام میده.

سوالات مشابه

آمار سوال

۱۷۴ نمایش
۲ دنبال‌کننده
۲ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه