برو به محتوای اصلی
ناشناس
۵ ماه پیش پرسیده شده

شناخت مردان از طریق زبان بدن آن‌ها چگونه است؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

پویا عبدی
مشاور روانشناس

گذاشتن دست در جیب

اگر مرد مقابل شما دست به جیب است، احتمالا اطلاعات باارزشی را از شما پنهان می‌‌کند و قصد ندارد بخشی از زندگی‌اش را برای شما فاش کند.

پنهان کردن دست چپ

اگر دست چپش را از شما پنهان می‌کند ممکن است مسائل شخصی‌اش را از شما پنهان کند و تمایلی ندارد که شما از زندگی شخصی‌اش سر در بیاورید.

پنهان کردن دست راست

اگر دیدید دست راست را از شما پنهان می‌کند بدانید که مسائلی که مربوط به خودش نیست و بیشتر در ارتباط با اطرافیانش است را از شما مخفی می‌کند و نمی‌خواهد شما چیزی از آن‌ها بدانید.

پوشاندن دهان

این حرکت در مرد‌ها به این معنی است که از بیان کردن چیزی می‌ترسد، پنهان‌کاری می‌کند و البته کمی خجالتی است.

تکان دادن پا

این که مدام پایش را تکان می‌دهد به این معنی است که احتمالا از شما خوشش نیامده و قصد ادامه گفتگو را ندارد. بعد از اینکه صحبتتان تمام شود می‌رود و هرگز تمایلی به رابطه دوباره ندارد.

گذاشتن هر دو پا روی زمین

اگر مردی هر دو پایش را محکم مقابلش گذاشته و کنار هم قرار داده می‌توانید روی صداقت و راست‌گویی‌اش حساب کنید. چون این افراد معمولا صادق و متعادل هستند. اما اگر پایشان را روی پنجه یا پاشنه تکیه داده است احتمالا همه حقیقت را نمی‌گوید و او فرد صادقی نیست.

جفت کردن پا

اگر در حالت ایستاده پاهایش کنار هم است احتمالا حالت دفاعی به خودش گرفته و احساس خوبی ندارد. البته ممکن است با نظرات شما چندان موافق نباشد.

منبع: شناخت مردان | توصیه‌هایی برای شناخت بهتر مردان۲