برو به محتوای اصلی
سوال
عشق
ناشناس
۱۱ ماه پیش پرسیده شده

نشانه‌های عشق دختر به پسر چیست؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

پویا عبدی
مشاور روانشناس

خانم ها احساساتشان را پشت رفتارشان پنهان می‌کنند و کمتر آن را مستقیما بیان می‌کنند. برای فهمیدن عشقشان به خودتان باید رفتارهایشان را زیر نظر بگیرید. در ادامه به بیان رفتارهایی که نشان‌دهنده‌ی عشق آن‌ها به طرف مقابل است پرداخته‌ایم:

_ دختر عاشق دوست دارد مدام در کنار شما باشد. همیشه همراه شماست و سعی میکند جلوی چشمانتان باشد. حتی سعی میکند اتفاقی جلوی راه شما قرار بگیرد و جوری برنامه‌ریزی میکند که شما او را ببینید.

_ برای بودن با شما همیشه وقتش آزاد است. هیچ‌گاه به شما نمی‌گوید که برایتان وقت ندارد، سرش شلوغ است و یا نمی‌تواند برای شما وقتی را خالی کند. ممکن است حتی برنامه‌های خودش را لغو کند تا به شما برسد.

_ دختری که به شما علاقه دارد، در موردتان کنجکاو است. راجع به هر چیزی که مربوط به شماست سوال می‌کند و می‌خواهد از آن سر در بیاورد. ممکن است مدام از شما سوال بپرسد که چه کار می‌کنید، مشغول چه‌ کارهایی هستید و یا چه سرگرمی‌هایی دارید.

_ وضعیت مالی شما برایش مهم است. دختر عاشق می‌خواهد از وضع مالی شما با خبر باشد و آن را بسنجد. به این دلیل که به آینده‌اش همراه شما فکر می‌کند. همچنین زیاد در مورد آینده با شما صحبت می‌کند.

_ به شوخی‌های شما زیاد میخندد. ممکن است شوخی خیلی بامزه‌ای نباشد اما او خیلی همواره به صحبت‌های شما علاقه دارد.

_ یکی از نشانه‌های رفتاری در دختران عاشق این است که نسبت به چیزهایی که به آن‌ها توجه نشان می‌دهید و برایتان مهم است حساس می‌شوند و حسادت خود را نشان می‌دهند.

_ دختری که واقعا عاشق شما باشد به شما اجازه می‌دهد بدون حد و مرز نزدیکش شوید و برایتان هرکاری انجام می‌دهد. 

منبع: عشق دختر به پسر | نشانه‌های عشق دختران را بشناسید۱۲