برو به محتوای اصلی
لامپ ال ای دی
لامپ ال ای دی میتره
۳ سال پیش پرسیده شده

لامپ ال‌ای‌دی چه مزایایی دارد؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

لامپ ال ای دی
لامپ ال ای دی میتره

سال های زیاد است که روشنایی منازل و محل کارمان با استفاده از لامپ رشته‌ای معمولی انجام شده است. لامپ‌هایی که بسیار پرمصرف هستند، طول عمر کوتاهی دارند و بیشتر انرژی مصرفی خود را به جای نور به گرما تبدیل می‌کنند. در این روزها و با توجه به این که همه ابعاد زندگی ما با پیشرفت فناوری دچار تغییرات شده‌اند بهتر است ما نیز جایگزینی مناسب برای لامپ‌های رشته‌ای و قدیمی پیدا کنیم و اقدام به خرید انواع لامپ ال‌ای‌دی بنماییم.

اگر قصد خرید لامپ برای خانه یا خرید لامپ برای مغازه و فروشگاه را دارید، برای آشنایی با مزایای لامپ ال‌ای‌دی و کاربرد لامپ ال‌ای‌دی در هر محیط، توجه به لامپ‌های ال‌‌ای‌‌دی برای نورپردازی فروشگاه‌‌ها و لامپ ال‌ای‌دی برای خانه و حیاط و تعمیر لامپ ال‌ای‌دی یا نصب لامپ ال‌ای‌دی هم مفید است.

لامپ‌های ال‌ای‌دی میتره معمولاً نسبت به لامپ‌های کم مصرف، میزان مصرف برق کمتری دارند. البته این حالت همیشگی نیست و بسیار بستگی به المان‌های به کار رفته در هر دو نوع لامپ دارد. فقط در زمانی می‌توان گفت که یک لامپ ۱۰ وات LED نور بیشتری از یک لامپ ۱۰ وات کم مصرف دارد که المان‌های تشکیل دهنده هر دو لامپ از یک سطح کیفیت برخوردار باشند.