برو به محتوای اصلی
ناشناس
۲ سال پیش پرسیده شده

آیا تجربه استفاده از روغن خراطین را دارید؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

محدثه میرحسینی
کارشناسی میکروبیولوژی

من از روغن خراطین برای پر شدن صورت استفاده کردم. طی یک دوره سه ماهه تاثیرش خیلی خوب بود. هرشب قبل از خواب صورتتون رو بشورین و خوب خشک کنین. یه مقدار از این روغن رو به روی پوست صورتتون بمالین و اجازه بدین تا صبح بمونه. به نظرم بهترین روغن برای صورت هست.

کیمیا فارمد
داروگیاهی، محصولات آرایشی بهداشتی و تجهیزات مصرفی پزشکی

توضیحاتی در خصوص روغن خراطین:

این فرآورده از کرم سرخ خاکی خشک شده و روغن زیتون ساخته شده است. ماده موثره اسید آمینه در فرآورده تعیین مقدار شده است. روغن خراطین از اعجاز طب سنتی بوده و استفاده از آن نتایج بسیار شگفت‌آوری در پی خواهد داشت. این روغن هم در آقایان بسیار پرکاربرد است و هم در خانم‌ها. موارد مصرف کلی آن برای افزایش حجم گونه‌ها، لب، سینه، باسن و آلت تناسلی می‌باشد. یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌های تضمینی و بدون بازگشت افزایش حجم عضو استفاده از روغن خراطین اصل می‌باشد.

موارد مصرف:

مسمن عضو (حجم‌دهنده و سفت‌کننده عضو)

مشخصه‌ها:

طبیعی‌ترین راه برای چاق کردن و افزایش حجم گونه‌ها و صورت

طبیعی‌ترین راه برای افزایش حجم سینه و باسن خانم‌ها

طبیعی‌ترین راه برای افزایش حجم آلت مردانه

مقدار و نحوه مصرف:

ابتدا ظرف حاوی روغن را خوب تکان دهید تا محلول همگن شود. قبل از مصرف روغن خراطین، پوست خود را کاملا شستشو دهید و پس از خشک کردن مقدار مناسب از روغن را به همه جای عضو مورد نظر بمالید (از پایین به سمت بالا) سپس به مدت ۳ دقیقه  ماساژ دهید تا روغن کاملا جذب پوست شود. هر ۲۴ ساعت یکبار این عمل را تکرار کنید. همچنین تا چند روز اول چنانچه دردی احساس کردید نگران نشوید زیرا این درد ناشی از افزایش حجم عضو مورد نظر است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کیمیا فارمد۳۶ مراجعه نمایید.