برو به محتوای اصلی
ناشناس
۳ سال پیش پرسیده شده

چگونه می‌توان تمام شماره تلفن‌ها را از گوشی آیفون به گوشی اندرویدی منتقل کرد؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

یکی از مشکلاتی که کاربران آیفون دارند این است که نمی‌توانند شماره‌های مخاطبین خود را از گوشی به سیم‌کارت منتقل نمایند تا بعد از آن بتوانند شماره‌ها را به گوشی اندرویدی انتقال دهند. برای حل این مشکل راه حلی وجود دارد. ابتدا از تمام کانتکت خود در آیکلود بک‌آپ بگیرید. سپس با کامپیوتر به آدرس www.icloud.com۶۱ رفته و از طریق اپل‌آی‌دی و پسورد خود لاگین کنید.

چگونه می‌توان تمام شماره تلفن‌ها را از گوشی آیفون به گوشی اندرویدی منتقل کرد؟

 به بخش کانتکت‌های خود بروید و از قسمت تنظیمات گزینه select all را انتخاب نمایید تا تمام مخاطبین شما انتخاب شوند. سپس گزینه Export vCard... را انتخاب کنید تا تمام مخاطبین شما در قالب یک فایل  با پسوند vcf ذخیره شود.

چگونه می‌توان تمام شماره تلفن‌ها را از گوشی آیفون به گوشی اندرویدی منتقل کرد؟

 گوشی اندرویدی خود را با کابل به سیستم وصل کنید و این فایل را به آن متقل نمایید. حال در گوشی اندرویدی خود این فایل را لمس نمایید تا تمام کانتکت‌های شما به قسمت مخاطبین افزوده شود.

علی محمدپور
Senior Computer Network and Systems Engineer

یکی از بهترین روش‌های انتقال لیست مخاطبین، استفاده از Google Contact هست، به این صورت که شما ابتدا همه‌ی کانتکت‌های شما در گوگل سینک می‌شود و در دیوایس بعدی، کافی هست که به اکانت گوگل وارد شده و مخاطبین را سینک کنید.

پوریا یاوری
دانشجوی مهندسی شیمی

با احترام برای سایر اساتید ولی به نظر بنده بهترین راهکار که نیازی هم به اینترنت نداره، استفاده از برنامه‌هایی همچون share it یا zapya هست که تقریبا توی هر گوشی موجود هست. بعد از متصل کردن دو گوشی به یکدیگر همچون ارسال عکس، شما هر مخاطبی را که مد نظرتان است را ارسال میکنید.