برو به محتوای اصلی
۹ ماه پیش پرسیده شده

تفاوت میکروپیگمنتیشن با تتو معمولی چیست؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

دستگاه مورد استفاده در روش تاتو قدیمی، دارای سوزن و سر پلاک ثابت بود. علاوه بر این، خون در دستگاه در حال جریان بود که این موضوع می‌توانست سایر مشتریان را از لحاظ بهداشت و سلامت با مشکل مواجه کند. در صورتی که در تاتو ایمن میکروپیگمنتیشن، کل ساچه، سوزن، سرپلاک و جریان خونی که در دستگاه قرار می‌گیرد، به طور کلی جدا شده و ایمنی خوبی را از لحاظ بهداشت میسر می‌گرداند.

نکته دیگری که در متد میکروپیگمنتیشن حائز اهمیت است، تزریق جوهر در لایه پوست می‌باشد. بدین صورت که هاشور ابرو به جای لایه درم در لایه اپیدرم تزریق شده و هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌کند. در این روش، رنگ‌ها به روش نانو ریزدانه شده که ماندگاری بیشتری از خود بر سطح پوست باقی بگذارند.

یکی از معضلاتی که پیش از روی کار آمدن میکروپیگمنتیشن با آن مواجه بودیم، احتمال پشیمانی از طرح تاتو بود. بدین معنی که احتمال داشت مشتری پس از آرایش دائم، بنا به دلایلی همچون تغییر مد، تغییر شرایط کاری و... از انجام آن منصرف می‌شد. خوشبختانه این مشکل در متدهای جدید هاشور ابرو به کل برطرف شده است. از آن جایی که تزریق جوهر در این نوع تاتو در لایه سطحی پوست انجام می‌شود و رنگ‌های آن به مرور جذب پوست می‌شوند، پس از گذشت مدت زمانی، آثاری از خود به جای نمی‌گذارند. یعنی می‌توان به راحتی پس از 6 ماه تا یک سال طرح تاتو موقت خود را تغییر داد یا در صورت تمایل، نسبت به تمدید آن اقدام کرد.