برو به محتوای اصلی
۴ سال پیش پرسیده شده

بنده فروشگاه اینترنتی دارم که مربوط به محصولات زیبایی، آرایشی و این قبیل هست (فروشگاه بنده نوپا و کوچیک هست). برای فروشگاه میخوام لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی درخواست کنم. باید نوع فعالیت مربوطه رو صنفی یا غیرصنفی ثبت کنم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

پوریا گلدسته
آموزش کارآفرینی

پیشنهادهایی براتون دارم. اگر بخواهید نماد اعتماد الکترونیکی رو بگیرید، عملاً مجبور خواهید شد خودتان را در تیررس ادارات پردردسر دولتی همچون مالیات قرار دهید. البته اگر از الان قصد سرمایه‌گذاری و گسترش کار را دارید، عیبی ندارد که به سمت نماد الکترونیکی بروید. اما بهتر از نماد الکترونیکی دو را وجود دارد: 

1- تضمین 100درصد بازگشت کالا و خدمات بگذارید و آن را توسط یک کلیپ تصویری به مشتریان گوشزد کنید. مشتری که این را ببیند خیلی به نماد اعتماد الکترونیکی که دولتی است کمتر از این توجه خواهد کرد. واقعاً هم این کار را بکنید. این موجب اعتمادسازی با مشتریان و رونق کسب و کارتان می‌شود. 

2-  سیستم نظرسنجی در سایتان را جدی بگیرید که کاربران خودشان به دیگران توصیه کنند کالایی را سایرین بخرند یا نخرند. با این کار هم شما نسبت به نظر مشتریان آگاه می‌شود و هم مشتریان به شما اعتماد خواهند کرد. 

سوالات مشابه

آمار سوال

۱۱۶ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۴ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه