برو به محتوای اصلی
ناشناس
۶ ماه پیش پرسیده شده

چرا مردان از رابطه زناشویی با همسرشان سرد می‌شوند؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

پویا عبدی
مشاور روانشناس

اهمیت ندادن زنان به بهداشت، سلامتی و آراستگی خود

موردی که بسیاری از مردان از آن شکایت دارند این است که زن خود را فقط در شرایطی زیبا و آراسته می‌بینند که او به مهمانی دعوت شده باشد یا می‌خواهد خودش را برای بیرون رفتن آماده کند درحالی که در خانه نامنظم است و به آراستگی خود اهمیت نمی‌دهد. عدم رعایت بهداشت فردی مانند دوش نگرفتن یا اپیلاسیون نکردن می‌تواند برای مردان منزجرکننده باشد. لازم نیست که همیشه آرایش‌های غلیظ داشته باشید ولی مرتب بودن و استفاده از عطرهای خوشبو به پایدار ماندن رابطه کمک شایانی می‌کند.

از طرفی بسیاری از زنان بعد از ازدواج به رژیم غذایی و ورزش خود اهمیتی نمی‌دهند شرایطی که باعث می‌شود اضافه وزن زیادی داشته باشند. زیبایی فیزیکی نشان‌دهنده سلامتی زنان است. مهم‌ترین عامل راه‌انداز و تحریک جذابیت در مردان از طریق بینایی است. پس مراقبت از پوست، موها و اندام از اهمیت زیادی برایشان برخوردار است.

نداشتن تنوع در روابط جنسی

مردان تنوع را دوست دارند. یکنواختی در رابطه جنسی باعث می‌شود که آن‌ها به تدریج علاقه خود را در رابطه از دست بدهند. سعی کنید هرازگاهی تغییراتی در ظاهر، لباس و پوزیشن‌های رابطه جنسی‌تان ایجاد کنید، سعی کنید رابطه جنسی خود را با نوآوری، تجربیات جدید و ماساژهای جنسی هیحان‌انگیز کنید.

زایمان در زنان و تولد فرزند

بسیاری از زنان عنوان می‌کنند که همسرشان بعد زایمان نسبت به آن‌ها سرد شده‌اند، ممکن است مردان بعد از زایمان زنان به دلایل مختلف نسبت به رابطه سرد شوند و روابط گرم قبل از این دوران را نداشته باشند. یکی از مهم‌ترین علت‌ها می‌تواند به دلیل دل‌مشغولی فراوان زنان به فرزند خود باشد به گونه‌ای که از شوهر خود غافل شوند و دیگر به روابط رومانتیک خود توجهی نداشته باشند.

منبع: چرا مردان از رابطه زناشویی با همسرشان سرد می‌شوند؟۲۲

سوالات مرتبط

سوال مشابهی موجود نیست.

آمار سوال

۱۱ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۶ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار