برو به محتوای اصلی
ناشناس
۳ سال پیش پرسیده شده

چطور اکانت اینستاگرامم رو حذف کنم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

سهیل قهرمانی
مشاور دیجیتال‌مارکتینگ و توسعه کسب‌و‌کار
چطور اکانت اینستاگرامم رو حذف کنم؟
آموزش مرحله به مرحله حذف اکانت از اینستاگرام۶۳

حذف اکانت پروفایل از اینستاگرام:

این روزها که همه از اینستاگرام، چه برای ارتباط یا افزایش برندینگ کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند، مشاهده کردن افرادی که به دنبال حذف حساب اینستاگرام خود هستند، تعجب برانگیز است؛ اما به هرحال این مسئله شخصی است و هرکسی دلایل خاص خود را دارد. برخی از شبکه‌های اجتماعی دلزده شده‌اند، برخی به دلیل مسائل کاری باید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنند، برخی با دوست خاصشان دعوا کرده‌اند و به دنبال ساخت حساب کاربری اینستاگرام جدیدی برای خود هستند و دلایل مختلف دیگر. اولین سؤالی که پیش می‌آید، چگونگی حذف کردن حساب اینستاگرام است. همه در قدم اول سریعاً به دنبال گزینه‌ای در اپلیکیشن خود می‌افتند؛ اما باید بدانید که در برنامه موبایل این شبکه اجتماعی، هیچ گزینه برای حذف کردن اکانت اینستاگرام وجود ندارد، بلکه باید از طریق سایت اقدام کنید. با Followerhot همراه باشید. 

همان‌طور که در بالا هم نوشتیم، حذف حساب اینستاگرام فقط از طریق سایت آن امکان‌پذیر است. برای این منظور ابتدا به سایت آن وارد شوید. 
بعد از وارد شدن به سایت، باید وارد حساب کاربری خود شوید. از آنجا که بیشتر مردم از اپلیکیشن گوشی استفاده می‌کنند، برای همین بیشتر حساب‌های اینترنتی غیرفعال است. از این رو باید ابتدا Log in کرده تا وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. 

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، به بخش Delete Your Account بروید. این بخش از سمت منو سمت راست در بخش Edit Profile قابل انتخاب است. 
اول از همه اینستاگرام، دلیل حذف حساب کاربری را از شما می‌پرسد. به هرحال شما باید یک دلیل قانع‌کننده‌ای برای مدیران این شرکت بنویسید. هر حذف حساب کاربری مانند یک امتیاز منفی برای آن‌ها به حساب می‌آید. درهر صورت، اگر دلیلی برای توضیح ندارید، می‌توانید با انتخاب something else به مراحل بعدی بروید. 

در مرحله بعد باز باید رمز عبور خود وارد کنید. این مرحله برای این است که اگر جایی حساب کاربری اینستاگرام در سایت باز بود، هرکسی با سوءاستفاده نتواند حساب شما را حذف کند. اگر هم رمز عبور را فراموش کرده‌اید، در زیر کادر عبارت “Forget Password” وجود دارد که رمز عبور حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید. 

پس از اینکه پسورد خود را وارد کردید، کادر قرمز رنگی که روی آن عبارت “Permanently delete my acoount” وجود دارد، فعال می‌شود. با انتخاب این گزینه، اکانت اینستاگرام شما حذف می‌شود. به همین راحتی! 

سوالات مشابه

آمار سوال

۶۴ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۳ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه