برو به محتوای اصلی
سوال
هک (Hack)
ناشناس
۲ سال پیش پرسیده شده

چگونه میتوان از راه دور و بدون نصب اپلیکیشن بر روی گوشی، با داشتن شماره موبایل فردی، گوشی او را هک کنیم؟ هک کامل از لیست تماس و مخاطبین تا میکروفون و دوربین و... البته در وهله اول فقط مکان گوشی را هک کنیم. از یک روش که آپی آدرسش را بدست آوریم، میدونم جواب میده. اما آیا روش‌های دیگری هست که بشه مکان گوشی را پیدا کرد؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

در دنیای هک همه چیز امکان‌پذیر است اما اول باید به توانایی‌های خودتان ایمان داشته باشید و بدانید که رقبای شما یا کسانی که از اطلاعات آن شخص محافظت می‌کنند شرکت گوگل و شرکت اپل است که یکی از اولی و دیگری دومین شرکت قدرتمند در تاریخ بشریت است و به صورت شبانه‌روزی از تمامی اطلاعات کاربران محافظت می‌نمایند. پس باید بدانید که در آوردن کوچکترین اطلاعاتی توسط فقط شماره تلفن و بدون دسترسی به طرف و بدون ارتباط مستقیم از اینترنت و بدون آپلود کردن فایل در گوشی آن و همانطور که گفتم فقط با داشتن شماره تلفن امریست همانند اینکه احتمال پیدا کردن سکه ۵۰۰ تومانی در کف اقیانوس آرام احتمال سفر نیست ولی یک در تریلیون.

هک یک علم کاملا منطقی هست این مواردی که شما گفتید شدنی هستش ولی علم بالایی میخواد. سال‌ها تلاش نیاز داره و کسی به صورت قطعی نمیتونه بگه صدرصد میتونه این کارو انجام بده.

روش‌های مختلفی واسه هک گوشی وجود داره من یک لینک قرار میدم مطالعه کنید:

https://ultrasec.org/exploit_stagefright۴۲