برو به محتوای اصلی
علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

استارتاپ ایران رنتر۲۷ یک پلتفرم اجاره وسایل است که در یک سوی پلتفرم، مشتریان می‌توانند وسایل مورد نیاز را اجاره کنند و از سوی دیگر با اجاره دادن وسایل درآمد کسب کنند. اجاره با امکان مالکیت یکی از روش‌های اجاره وسایل در ایران رنتر است که اجاره‌کنندگان پس از ۱۲ ماه اجاره وسایل کاملا نو و آکبند مالک وسایل خواهند شد. در واقع اجاره با امکان مالکیت همچون خرید اقساطی است با این مزیت که اجاره‌کننده می‌تواند در صورت تمایل وسیله را به ایران رنتر عودت دهد.

منبع : زومیت

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سرمایه‌گذاری و امتیازاتی که به تامین‌کنندگان کالا‌ها تعلق میگیره میتونید از سایت ایران رنتر مراجعه کنید و از قسمت راهنمای تامین‌کنندگان تمامی قوانین مرتبط با نحوه سرمایه‌گذاری و امتیازات سرمایه‌گذاران رو مطالعه کنید. البته بنده هم خودم به تازگی با این پلتفرم آشنا شدم و در کل ایده جالبی که این استارتاپ داره سعی میکنم ورود کنم و ازش حمایت کنم و معرفی کنم به دوستان. سایت ایران رنتر از طرف سایت‌های رسمی خیلی مورد توجه قرار گرفته. البته پیشنهاد میکنم بخشی از این پول رو هم در قالب سرمایه‌گذاری در بورس در نظر بگیرید. مثلا کارگزاری مفید یکی از کارگزاری‌های خوب و حرفه‌ای در این زمینه هست. فقط توجه داشته باشید حتما سوالات متداول یا راهنماشون رو به دقت مطالعه کنید. همچنین میتونید با مراجعه به این کارگزاری از راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسای خبره‌ای که دارن استفاده کنید. میتونید با سرمایه‌گذاری غیر مستقیم در این کارگزاری هم در واقع برای خودتون یک پلن سرمایه‌گزاری در نظر بگیرید. سرمایه‌گذاری غیر مستقیم به این معنی هست که تامین سرمایه از طرف شما صورت میگیره و خرید و فروش در بورس به عهده خبره‌های بورس هست که در این زمینه فعالیت میکنن. البته ورود به بورس هم برای خودش پیش‌نیاز‌های داره که پیشنهاد میکنم فرایند یادگیری و تجربه در بورس رو به این روش پیش ببرید.

۷
نمایش سوال
پاسخ‌های دیگر علی ورزشی
من می‌خواهم برنامه‌نویسی و زبان انگلیسی یاد بگیریم ولی متاسفانه از این شاخه به اون شاخه می‌پرم. نمی‌دونم باید چه کار کنم تا این مشکل را برطرف کنم. مثلا من یه هفته یا دو هفته می‌رم سراغ برنامه‌نویسی پایتون، جادی رو می‌بینم و ویدئوهاش رو کامل متوجه می‌شم ولی وقتی می‌رم سراغ حل تمرین‌ها یا مثال‌ها (اعداد اول، حدس عدد و…) دچار مشکل می‌شم. بعد دو هفته می‌رم سراغ منابع دیگه مثل کورسرا یا کتاب‌هایی که در مورد پایتون نوشته شده. اما باز وقتی تمرین بهم می‌دن نمی‌تونم حل کنم. در نهایت این که، بعد از دو-سه هفته کلا قید برنامه‌نویسی پایتون را می‌زنم. در مورد زبان انگلیسی هم چنین مشکلی دارم. ابتدا کتابی خریدم و دو درسش را با اشتیاق خوندم ولی رفته رفته تموم مطالبی را که خونده بودم فراموش کردم. بی‌خیال این روش شدم و رفتم سراغ ویدئوهای آموزشی یوتیوب. باز یکی-دو تاش رو دیدم اما مثل برنامه‌نویسی به نتیجه‌ای نرسیدم. به صورت همزمان چند تا کار رو هم انجام می‌دم. مثلا یادگیری برنامه‌نویسی، زبان انگلیسی، خوندن کتاب‌های درسی، تماشای فیلم یا سریال و خوندن مقالات فارسی که از سایت خبرگزاری‌ها ترجمه شده و همچنین شبکه‌های اجتماعی. واقعا نمی‌دونم چه طوری باید این همه کار را مدیریت کنم. احتمالا پیشنهاد می‌کنید برنامه‌ریزی کنم. ولی نحوه‌ی برنامه‌ریزی رو بلد نیستم. همچنین اصلا نمیدونم چطوری باید جلوی «از این شاخه به اون شاخه پریدن» هام رو بگیرم. ممنون میشم اگه راه‌حلی می‌شناسید بگید. شما چه طور کارهاتون رو مدیریت می‌کنید؟
نمایش موارد بیشتر