برو به محتوای اصلی

آیا کدی در html وجود داره که اجازه نده کسی که وارد سایت ما میشه بتونه از صفحه اسکیرین فیلم بگیره؟ یا اینکه میشه html رو به کد دیگه متصل کرد بعد همچین کاری رو انجام داد؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

اگه پرینت‌اسکرین کیبورد رو غیرفعالم بتونی بکنی (که نمیشه، چون سرور اجازه دسترسی به تنظیمات سیستم کلاینت رو نداره مگر در حالت‌های خیلی خاص و اجازه خود کلاینت) بازم روش‌های زیادی وجود داره برای اسکرین‌شات گرفتن مثل نرم‌افزار‌های Snipping و... یا حتی استفاده از دوربین گوشی.

۲

سوالات مرتبط

فرض کنید ما از یک محصول تنها یک عدد در انبار داریم. حالا ۲ یا n نفر این محصول رو به سبد اضافه کردن و به صفحه پرداخت رفتن. هر دو پرداخت می‌کنند، در صورتی که فقط یک مورد در انبار بوده نفر دوم متضرر میشه و باید مبلغش بازگشت بخوره به حسابش. این رویه که گفتم دقیقا در ووکامرس وجود داره یعنی یک محصول رو دو نفر میتونن بخرن. شما چه روشی برای حل این مشکل دارید؟ راهی که به ذهن من میرسه اینه که وقتی نفر اول دکمه checkout رو زد محصول برای نفر دوم غیر قابل خرید باشه اما احتمال داره نفر اول تو صفحه پرداخت ۱۰ دقیقه منتظر بمونه و آخرش تب رو ببنده! کاری که میتونیم بکنیم اینه که یه تایم اوت مثلا ۱۵ دقیقه‌ای بدیم تا اگر در در این مدت نفر اول خریداری نکرد دوباره برای نفر دوم قابل دسترس باشد. اساتید راه بهتری دارن؟ دوستی بهم گفت باید از pessimtic lock استفاده کنم اما فکر نمیکنم این جواب بده چون نمیدونم این لاک چقدر باید بمونه.

آمار سوال

۲۰ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۵ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار