برو به محتوای اصلی

برای مشاوره رایگان موضوعات قضایی چه راهی را پیشنهاد می‌دهید؟

۱

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

نیلوفر رعدپارسا ، دانشجوی طراحی صنعتی

به نظرم در کنار مشاوره‌های حضوری که خب موثق‌تر هستند؛ برخی از پیج‌های وکلا و چنل‌ها در شبکه‌های اجتماعی هم بد نیستن، بسته به زمان و امکانی که برای مشاوره  دارید.

۷
Shokran ، دانشجوی ارشد حقوق خصوص

به نظر من مشاوران خود دادسرا اطلاعات بیشتری دارند.

۶

توی مجمتع‌های قضایی بخش ارشاد و معاضدت هست برای مشاوره می‌تونید به اون قسمت‌ها مراجعه کنید. برخی از وکلا هم مشاوره رایگان دارند که با سرچ توی نت می‌تونید پیداشون کنید.

۴

سوالات مرتبط

سال پیش یک زمین کشاورزی به صورت قولنامه‌ای خریدم و مقرر گردید پس از اتمام اقساط سند آن به نام من زده شود. اصل این زمین به صورت 6 سهم سنددار است که بنده سه سهم آن را خریدم. اکنون که به اداره‌ی کشاورزی مراجعه کردم که کارهای سند آن را انجام دهیم گفتند که تفکیک زمین کشاورزی ممنوع است. لازم به ذکر است این 6 سهم که بنده 3 سهم آن را خریدم، جزئی از 168 سهم یک زمین می‌باشد و در سند حد و حدودی برای آن ذکر نشده است و فقط برای کل 168 سهم (کل زمین اصلی) حد و حدود درج شده است. 1- آیا هیچ راهی برای سند زدن زمین وجود ندارد؟ 2- اگر راهی وجود ندارد تکلیف بنده چیست و چه کاری باید انجام دهم؟ آیا اگر بخواهم معامله را فسخ نمایم می‌توانم پول زمین را به قیمت روز مطالبه نمایم؟ (لازم به ذکر است مقداری جزئی از مبلغ زمین مانده است که در قولنامه شرط گذاشتیم بعد از سند زدن به فروشنده داده شود ولی گویا فروشنده قید این مبلغ ناچیز را زده و هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد.)
چرا مشاوره تحصیلی! بسیاری از داوطلبین و خونواده ها در کشورمون این سوال واسشون پیش می آید که چرا اصلا چرا مشاوره تحصیلی داشته باشیم؟با این همه هزینه بازم فرزندم در تحصیل موفق نبوده است؟هزینه های سنگین مشاوره تحصیلی را نمی توانیم پرداخت کنیم و غیره در جواب تمامی این چنین سوالات باید اول بهترین مشاوره تحصیلی در تهران و شهرستان ها را بشناسیم و کم هزینه ترین آنها را بیابیم، ما در مشاوره تحصیلی درخت دانش می توانیم هم تضمین کم هزینه ترین و هم با کیفیت ترین مشاوره را ثابت کنیم و دیگر نیازی به حضوری و مشاوره های گران نیست. در تمامی کشورها برای رسیدن به آینده روشن و اکتسابی معمولا از مشاوران و از خدمات و راهکارهای مشاوره ای آنها استفاده کرده و بهترین مسیرها را انتخاب می کنند. از سال 2013 به بعد اهمیت خدمات مشاوره تحصیلی در کشور ما به طور چشمگیری روند رو به افزایش داشته و این باعث خوشحالی برای کسب موفقیت های بیشتر می باشد. مشاوره تحصیلی یکی از مشاوره های که متقاضی و داوطلب به نسبت بیشتر از مابقی موضوعات مشاوره ای را به خود اختصاص داده است در اینجا ما سعی داریم برای اینکه تمامی متقاضیان از خدمات مشاوره به نحوه احسن استفاده لازم را برده باشند از طریق لینک های لینکداین درخت دانش ، اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش، تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش و ... به صورت رایگان با ما در ارتباط باشند. مشاوره تحصیلی چیست؟ چرا مشاوره تحصیلی درخت دانش؟ مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی سوال اول متقاضیان مشاوره تحصیلی غیرحضوری در تهران و غیر حضوری این است که اصلا مشاوره تحصیلی تلفنی به چه معناست؟ شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان. شماره تماس مشاوره تحصیلی درخت دانش: 9099072943

آمار سوال

۳۰ نمایش
۱ دنبال‌کننده
۶ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار