برو به محتوای اصلی

برای مشاوره رایگان موضوعات قضایی چه راهی را پیشنهاد می‌دهید؟

۱

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

نیلوفر رعدپارسا، دانشجوی طراحی صنعتی

به نظرم در کنار مشاوره‌های حضوری که خب موثق‌تر هستند؛ برخی از پیج‌های وکلا و چنل‌ها در شبکه‌های اجتماعی هم بد نیستن، بسته به زمان و امکانی که برای مشاوره  دارید.

۷
ناشناس

به نظر من مشاوران خود دادسرا اطلاعات بیشتری دارند.

۶
سمیه امیری، وکیل دادگستری

توی مجمتع‌های قضایی بخش ارشاد و معاضدت هست برای مشاوره می‌تونید به اون قسمت‌ها مراجعه کنید. برخی از وکلا هم مشاوره رایگان دارند که با سرچ توی نت می‌تونید پیداشون کنید.

۴

سوالات مرتبط

سال پیش یک زمین کشاورزی به صورت قولنامه‌ای خریدم و مقرر گردید پس از اتمام اقساط سند آن به نام من زده شود. اصل این زمین به صورت 6 سهم سنددار است که بنده سه سهم آن را خریدم. اکنون که به اداره‌ی کشاورزی مراجعه کردم که کارهای سند آن را انجام دهیم گفتند که تفکیک زمین کشاورزی ممنوع است. لازم به ذکر است این 6 سهم که بنده 3 سهم آن را خریدم، جزئی از 168 سهم یک زمین می‌باشد و در سند حد و حدودی برای آن ذکر نشده است و فقط برای کل 168 سهم (کل زمین اصلی) حد و حدود درج شده است. 1- آیا هیچ راهی برای سند زدن زمین وجود ندارد؟ 2- اگر راهی وجود ندارد تکلیف بنده چیست و چه کاری باید انجام دهم؟ آیا اگر بخواهم معامله را فسخ نمایم می‌توانم پول زمین را به قیمت روز مطالبه نمایم؟ (لازم به ذکر است مقداری جزئی از مبلغ زمین مانده است که در قولنامه شرط گذاشتیم بعد از سند زدن به فروشنده داده شود ولی گویا فروشنده قید این مبلغ ناچیز را زده و هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد.)

آمار سوال

۲۸ نمایش
۱ دنبال‌کننده
۳ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار