برو به محتوای اصلی
ناشناس
۲ سال پیش پرسیده شده

به نظرتون توی ایران میشه بدون داشتن وضع مالی خیلی خوب و ماشین مدل بالا دوست دختر داشت؟ (دوست دختری که شریک جنسی هم باشه)

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

مهدی درویشی
دانشجوی مهندسی نرم افزار / طراح گرافیک / مدرس مهارت های توسعه فردی

همه چیز در وضعیت مالی و ماشین مدل بالا! خلاصه نمیشه.
وضعیت مالی و ماشین مدل بالا چیزهایی هستن که بعد از مدتی تکراری میشن، یکی از هدف‌های ایجاد رابطه و دوستی خارج شدن از این چرخه‌ی تکراری بودنه، رابطه‌ای که بخواد کمی عمیق باشه بنظرم نیاز به ماشین و وضعیت مالی خوب نیست. و البته این به این معنا نیست که هیچ چیز نداشته باشیم.

اینکه شما «کی هستین» بیشتر در یک رابطه تاثیر داره تا اینکه «چی دارین»، داشتنی‌ها زمانی تکراری و تموم میشه. هرچقدر هم با اون ماشین اینور و اونور برید خسته‌کننده‌تر میشه اما اینکه چه طرز فکری برای حرف زدن دارید و چه چیزی میگین و چه رفتاری دارین همیشه میتونه برای طرف مقابل جذاب باشه! اگر شخصی وضعیت مالی براش مهم‌تر (اینکه مهم باشه درسته ولی اگه مهم‌تر باشه) باشه خب مشخصه هدفش از رابطه چیه!

درسته با وضعیت مالی میشه هرجایی که بخواین برین و تفریح کنین و هر روز یک ماجراجویی جدید داشته باشید، اما شما ماجراجو هستین؟ یا صرفا بخاطر پول همراه شما میاد؟ بهترین جای دنیا هم تنهایی بریم بعد از مدتی کسل‌کننده میشه، حتی اگر بهترین جا هم ببریدش و اگه اون «کی بودن» رو نداشته باشیم بعد از مدتی کسل کننده میشیم! و مجبور به ادامه ندادن رابطه میشه.

البته فکر کنم منظور شما از دوست دختر، رابطه کوتاه مدت هست که بازهم چیزهای بالا میتونه صدق کنه اما اگه کوتاه مدت باشه خب بله تاثیرگذاره ولی الزامی نیست. تمام افراد صرفا بخاطر تفریح دوست نمیشن، شاید نیاز عاطفی باشه که خب بازهم وضعیت مالی به چنین موردی چندان کمک نمیکنه. اگه به چشم تفریح به رابطه نگاه می‌کنید قضیه فرق میکنه و وضعیت مالی بشدت تاثیرگذاره.

و راجع به شریک جنسی بودن هم نظری ندارم، فکر میکنم با توجه به ارزش‌هاتون باید این مورد رو بررسی کنین کاملا یک بحث جداست. راجع به ایران هم قضیه به همین صورته.

زیاد پراکنده شدم اگر بخوام جمع‌بندی کنم: خیر حتما نیاز نیست، اما میتونه کمک کننده باشه (برای رابطه سطحی).

بیشتر حرف‌های من صرفا نظر شخصی بوده و هزاران حالت دیگه هم میتونه ایجاد بشه.

هانی مصلح
دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع، طراح گرافیک

آره ولی دختری که وضعیت مالیش مثل خودت باشه!!!

کاظمی

عزیزم تو امریکاشم این خبرا نیستاا... بدون پول که نمیشه فداتشم.