برو به محتوای اصلی
۲ سال پیش پرسیده شده

به عنوان یک مبتدی برای یادگیری برنامه‌نویسی فرانت‌اند چطور و از کجا شروع کنم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

 

به عنوان یک مبتدی برای یادگیری برنامه‌نویسی فرانت‌اند چطور و از کجا شروع کنم؟

به عنوان یه نقشه راه خوب و جامع سعی کنید همیشه این موارد رو از سایت‌هایی مثل گیت‌هاب دنبال کنید. در گیت‌هاب Repository‌ها یا مخزن‌های مختلفی هست. در این Repository که بعدا خودتون هم باهاش کار خواهید کرد محتواهای مختلفی هست. سایت زیر یکی از repository‌های پر امتیاز و پربازدید از طرف User‌های گیت هاب هست. چرا نقشه راه رو برای این این سه دسته زیر این قدر جامع و کامل معرفی کرده که شاید نیاز خیلی از Developer‌ها رو برطرف کنه در اینکه مسیر یادگیری رو به درستی بشناسن. این مجموعه شامل سه نقشه راه هست: 

  1. FrontEnd Developer Roadmap
  2. BackEndDeveloper Roadmap
  3. Devops RoadMap

حالا شما قسمت FrontEnd Developer Roadmap رو نیاز دارید. پس سعی کنید یکبار یه نگاه اجمالی به این نقشه راه داشته باشید و بعد هر راهنمایی که از طرف دوستان داره انجام میشه رو مطابق همین نقشه راه پیش ببرید یا کلا با هر فرد دیگه ایی مشورت میکنید این نقشه راه رو ملاک بذارید و رو همین بحث کنید. این نقشه راه خیلی جامع و کامل هست چون افراد مختلفی با تجربه‌های آموزشی و شروع یادگیری مختلف درخواست‌هایی رو به نویسنده این پست ارسال میکنن که ما مثلا این روش رو رفتیم یا این نقشه‌ای رو که شما این جا تدوین کردی این طوری بشه بهتره. به خاطر همین این روش یکی از اصولی‌ترین روش‌ها برای یادگیری در زمینه طراحی و توسعه وب هست چون نزدیک 60 هزار نفر این پست رو از نظر جامعیت و صحت تایید کردن و داره به روز میشه.

https://github.com/kamranahmedse/developer-roadmap۴۶

سعی کنید گیت و گیت‌هاب رو به عنوان یه اولیوت آموزشی مهم در نظر بگیرید چون زندگی و توسعه‌دهنده‌ها رو گیت‌هاب هست. هر چه قدر با این دنیای گیت‌هاب بیشتر آشنا بشید یادگیری شما اصولی‌تر و درست‌تر پیش خواهد رفت.

از شروع کردن ساختن یک ماشین حساب خیلی ساده با html. فقط یک ماشین حساب ساده. بعد خودش میاد که یادش بگیری.

آمار سوال

۶۸ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۲ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه