برو به محتوای اصلی

من عاشق یه نفر شده‌ام و اون شخص هم عاشق من شده. من امسال کنکور دارم و جرات اینکه بخواهم به پدر و مادر خود بگویم قصد ازدواج دارم را ندارم چون آنها مخالف هستند من زود ازدواج کنم. ولی من خیلی دوستش دارم او هم همینطور. چند روزه خواب و خوراک ندارم چون دیوانه‌وار میخواهمش. چطور می‌تونم پدر و مادرم را راضی کنم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

حسن سیدی ، مدیر دیجیتال مارکتینگ

البته که این سخن من رو فقط می‌توانید به عنوان یک تجربه در نظر بگیرید ولی پیشنهاد می‌کنم خیلی سریع تصمیم به ازدواج نگیرید و سعی کنید همدیگر رو بیشتر و بهتر بشناسید. تب و تاب آتشین عشق نباید مانع از تفکر منطقی شما شود. با گذشت زمان از شدت عشق هر دو طرف کاسته می‏‎شود و هر دو می‌توانند عاقلانه تصمیم بگیرند. به عنوان یک تجربه دیگر پیشنهاد می‌کنم اگر واقعا قصد ازدواج به ایشون رو دارید فعلا با خانواده مطرح نکنید و فرصت بیشتر به رابطتون بدید.

۸

عاشق عزیز خوب می‌دانم که وقتی آتش عشق در دل آدمی روشن بشه، چطور روزها و شب‌های آدم را غرق نور و گرما می‌کنه! خوب می‌دونم که چه روزها و شب‌هایی را می‌گذرانید.

همین که انکارش نمی‌کنید قدم درستی است. 

می‌دانم این که می‌گویم برایتان سخت است، اما باید صبور باشید. اینجا دقیقاً از آن نقاط مهم زندگی است که با کمی خویشتنداری، می‌توانید درست‌ترین رفتار را داشته باشید و مطمئن‌ترین نتیجه را بگیرید.

سعی کنید در این مرحله یکدیگر را بشناسید. اگر تنهایی نمی‌توانید حتماً از یک مشاور ازدواج۳ صاحب صلاحیت استفاده کنید.

در مجموع آرام باشید. روزها و انتخاب‌های بسیار زیادی پیش رو خواهید داشت...

۶

آمار سوال

۲۱ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۲ بار پرسیده شده
۸ ماه پیش پرسیده شده
آخرین بار ۸ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار