برو به محتوای اصلی
عسل رجایی‌منفرد
مهندسی شیمی
سال گذشته پرسیده شده

چگونه از رادیو جوان آهنگ دانلود کنیم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

نسخه‌ی رادیوجوان برای iOS :

بعد از نصب شما می‌توانید موسیقی‌های موجود را "همگام" یا همان "Sync" می‌کنید. با این کار شما می‌توانید بدون نیاز به دسترسی به اینترنت، موسیقی را داشته باشید (همان دانلود) اما تفاوت آن با دانلود این هست که این فایل‌های موسیقی فقط قابل استفاده در همان اپلیکیشن هستند.

Behzad babai
Modir proje samanh ertebat baran

نسخه Android رادیو جوان:

در پاسخ که داده شد قبل از پاسخ من راهکار دانلود از iOS بیان شد که درست بود، در آندروید هم همان کار را باید انجام دهید و از طریق آدرس: 

Internal Storage Or SD Card/Android/data/com.radiojavan.androidradio/files

میتونید فایل‌های موزیک یا ویدیوهایی که Sync کردید به پوشه دلخواه خودتون منتقل کنید. توجه داشته باشید که با این کار دیگه داخل اپلیکیشن نمیتونید پلی کنید (باز باید Sync کنید) ولی داخل موزیک پلیر خود گوشی موزیک‌هارو دریافت میکنید.

شایان
مهندس نرم افزار

با نصب Internet Download Manager در PC به راحتی می‌توانید بعد از وارد شدن به صفحه‌ی آهنگ مورد نظر دکمه‌ی شناور دانلود را ببنید و دانلود کنید.

البته توجه کنید باید در قسمت افزونه‌های مرورگر خود افزونه‌ی IDM را فعال کرده باشید.
در صورتی که دکمه‌ی دانلود را مشاهده نکردید احتمالا مرورگر یا IDM نیاز به بروزرسانی دارد.

اقدام رادیو جوان در راستای حذف لینک دانلود یه قدم خیلی مهم بود.

در ابتدا خودمم خیلی از اینکه این‌کار رو کردن خوشم نیومد، اما این کارشون در راستای حمایت از آثار جسارت زیادی می‌خواست و به نظرم تا الان موفق عمل کردن.

من هم به شما پیشنهاد می‌دم که در استفاده از تکنولوژی پیشرو باشید تا پیرو. استفاده از پلیر رو به منسوخ شدن هست و الان هم رادیو جوان برای هم موبایل و هم دسکتاپ اپلیکیشن خودش رو ارائه کرده که میشه ازش به رایگان استفاده کرد.
ولی اگه اصرار به دانلود دارید می‌تونید از دانلود منیجر‌هایی استفاده کنید که از دانلود استریم پشتیبانی می‌کنند.

با استفاده از ربات GetMediaBot۷۸۴ در تلگرام می‌توانید آهنگ‌های رادیو جوان را دریافت کنید. کافیست لینک آهنگ را برای ربات ارسال کنید و آهنگ را دریافت کنید:

https://t.me/getmediabot۱٬۱۶۸

محسن

در سایت telewebio.com۴۳۳ آرشیو تمام برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی تا چند هفته و برخی از برنامه‌ها و فیلم‌های مهم و پرمخاطب تا چندین ماه موجود می‌باشد و از آنجا می‌توانید دانلود کنید. اپلیکیشن این سامانه هم موجود می‌باشد که از همان سایت قابل دانلود است.

نیما

1- ابتدا وارد وب‌سایت https://www.javanrdl.ir۴۰ شوید.

چگونه از رادیو جوان آهنگ دانلود کنیم؟

2- سپس در کادر که در تصویر مشاهده می‌کنید آدرس صفحه‌ای که می‌خواهید آهنگ یا پادکست یا ویدیو از آن دانلود کنید را وارد کرده و دکمه دریافت را کلیک کنید.

چگونه از رادیو جوان آهنگ دانلود کنیم؟

3- کیفیت مورد نظر خود را انتخاب و موزیک مورد علاقه خود را دانلود کنید!