برو به محتوای اصلی

برای مدیریت اکانت اینستاگرام در سیستم عامل ویندوز از چه نرم‌افزاری استفاده می‌کنید؟

۱

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

مسعود زرجانی
مسعود زرجانی، برنامه نویس وب

اینستاگرام کلا برای ویندوز و سیستم‌های شخصی همه بخش‌ها رو در اختیار شما قرار نمیده و در کل فقط امکان مدیریت بخشی از کار‌ها رو در اختیار خواهید داشت. 

تو ویندوز 10 اگر به استورش برید می‌تونید اینستاگرام رو دانلود کنید و نصب کنید.

راه حلی که بخواین کامل با تمام امکانات با اینستا کار کنید نصب شبیه‌ساز اندروید مثل bluestack هست. که بعد نصب این نرم‌افزار میتونید اینتا و یا هر ابزاری که مربوط به اندروید هست رو نصب کنید و با آن کار کنید.

۷
احسان خواجوی
احسان خواجوی، مشاور اجرایی دیجیتال مارکتینگ

مهمترین چالش اینستاگرام در ویندوز، ارسال پست هست چون مدیریت کامنت‌ها و اطلاعات پیج و... از طریق سایت اینستاگرام انجام میشه. برای ارسال پست از ویندوز می‌تونید از سایت ایرانی نوین هاب۱۹ استفاده کنید که هم ارسال پست داره، هم قابلیت زمانبندی ارسال.

مواردی مثل دایرکت باید در خود اپ اینستاگرام باشه و تا به حال سایتی رو برای مدیریتش ندیدم.

۶
 هانی مصلح
هانی مصلح، دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع، طراح گرافیک

برای استفاده از اینستاگرام نرم‌افزار جامعی که کار راه‌انداز باشه وجود نداره، به نظر من استفاده از کروم در حالت نمایش روی گوشی می‌باشد که از تمامی امکانات اینستاگرام میتوان استفاده کرد. اینستاگرام را با کروم باز کنید. F12 را بزنید سپس Ctrl + shift + M را بزنید فعال می‌شود.

۶

برنامه‌ی Grids خیلی برنامه‌ی کامل و خوبیه و به جرأت می‌توانم بگویم که از اپلیکیشن اینستاگرام هم جذابتره. متأسفانه نیاز به لایسنس داره و هیچ کرکی براش موجود نیست. شما میتوانید از نسخه‌ی دموی این برنامه تا یک هفته استفاده کنید.

برنامه‌ی Grids۱۴

سؤال مرتبط با این موضوع

۵