برو به محتوای اصلی

اپ رسنو چیه؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

نسیم خردمند ، مهندس نرم‌افزار

اپلیکیشن رسنو یک فضای تعاملی برای تبلیغات فراهم کرده است که در آن تبلیغ‌دهنده (شرکتی که محصول یا خدمتی را ارائه می‌دهد)، تبلیغ‌گیرنده و تبلیغ‌بیننده از کاربران آن می‌باشند و با یکدیگر در ارتباط هستند. شرکت‌ها می‌توانند محصولات خود را به وسیله رسنو به بسیاری از افراد معرفی نمایند. این محصول می‌تواند یک عکس، یک ویدئو و یا یک اپلیکیشن باشد.

اپ رسنو چیه؟

کاربران می‌توانند با فعالیت در رسنو و دیدن تبلیغات درآمد کسب کنند. برای کسب درآمد در رسنو باید به قسمت خانه بروید و با دیدن هر تبلیغ موجودی خود را افزایش دهید. همچنین شما می‌توانید از طریق معرفی این اپلیکیشین به دوستان و آشنایان خود نیز درآمدی را کسب نمایید. در بخش «صفحه من» کد کاربری یا کد معرف شما مشاهده می‌شود. شما می‌توانید این کد را به عنوان کد معرف در اختیار اطرافیان خود قرار دهید تا در ازای معرفی کاربران به سیستم، درصدی از حق عضویت پرداختی را آن خود نمایید. همچنین به ازای هر تراکنشی که این کاربران در سیستم انجام می‌دهند نیز درصدی به حساب شما واریز می‌شود. اگر برای خود زیرمجموعه‌ای تشکیل دهید و تیمی را ایجاد نمایید، در صورتی که هریک از اعضای این تیم تبلیغی را مشاهده نماید، مبلغی بیشتر از آنچه از مشاهده تبلیغ دریافت می‌کردید به حساب شما افزوده می‌شود. 

اگر موجودی حساب شما به بیش از 5 هزار تومان برسد می‌توانید به بخش «تسویه حساب» بروید و درخواست تسویه نمایید تا آن مبلغ به حساب بانکی شما واریز گردد. این مبلغ هر روز قابل تسویه خواهد بود و کاربر می‌تواند آن را از رسنو دریافت نماید.

۵