برو به محتوای اصلی
۵ سال پیش پرسیده شده

من یه برنامه‌نویس مبتدی در اندروید به زبان جاوا هستم. می‌خواستم یادگیریم رو در این زمینه متوقف کنم و به یادگیری React بپردازم. با توجه به نقدهایی که به React می‌شود آیا بهتره که اینو یاد بگیرم یا اندروید با جاوا رو تقویت کنم؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

پویا جباری‌‌ثانی
توسعه دهنده ارشد وب (جاوا اسکریپت)

به نظر من اگه بتونید وقت بذارید و به صورت اصولی react نیتیو رو یاد بگیرید اتفاقا برای فردی مثل شما خوب هم هست چون اگه کسی توی ری‌اکت نیتیو جاوا بلد باشه و بتونه کامپوننت‌های نیتیو هم براش بنویسه خیلی قدرتمند‌تر میتونه جلو بره و پروژه رو مدیریت کنه.

علاوه بر موضوع فوق، اینو در نظر بگیرید که شرکت‌های بزرگی مثل فیسبوک، اینستاگرام، ویکس و... برای توسعه اپ‌هاشون از RN استفاده می‌کنن و نمونه‌های بسیار موفقی در این زمینه هستند.

ناشناس

اگر شما به اون سبک بخواهید یادگیری‌تون رو جهت بدید و با یک سری صحبت‌ها از چیزی که باهاش مشغولید و درگیر کار باهاش هستید دست بکشید، که اصلا توصیه می‌کنم وارد این حوزه کاری نشید! چرا که اونقدر تنوع و توسعه نرم‌افزارها و متدهای برنامه‌نویسی و شیوه‌های کار زیاد هست که می‌تونید در یک شرایط برابر 10 نفر برنامه‌نویس رو پیدا کنید که هیچکدوم‌شون هیچ یک از روش‌های کاری نفر دیگر رو قبول نداشته باشند و یا نقدهایی داشته باشند، اما خروجی همه‌شون یکی باشه و یا با کم و کیف متفاوت خروجی داشته باشند. 

ولی این نکته نمی‌تونه دلیلی باشه بر چشم‌پوشی از یکی و روی آوردن به ساختار دیگری! در انتخاب زبان برنامه‌نویسی و شیوه اجرای یک پروژه نرم‌افزاری اصل اول این هستش که خودتون با کدوم شیوه و ابزار راحت‌تر باشید و بتونید خروجی مورد نظر رو ازش بکشید بیرون...

روی این قضیه بسیار فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید.

آمار سوال

۲۳۵ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۵ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه