برو به محتوای اصلی

اپ ۷۰۳۰ چیه؟ آیا واقعا می‌شه ازش پول درآورد یا کلاهبرداریه؟

۱

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

درگاه‌های پرداخت زیادی وجود دارن که همه‌شون تبلیغ میکنن تا برای پرداخت قبض، شارژ همراه، و خریدن بسته‌ی اینترنت همراه از سیستم اونها استفاده کنید. دلیلش اینه که پورسانت میگیرن و درآمد کسب میکنن. در ایران ۴۰ میلیون سیم‌کارت اعتباری وجود داره که همه‌شون باید شارژ و ... رو از طریق گوشی بخرن و این یعنی یک سود بسیار بزرگ برای درگاه‌هایی که شما از طریقشون این خرید رو انجام میدین. 

اپلیکیشن ۷۰۳۰ هم یکی از اپ‌هایی هست که شما از طریق اون میتونید قبض‌هاتون رو پرداخت کنید و شارژ ایرانسل و همراه اول بخرید و یا اینترنت همراه بخرید برای گوشیتون. فرق این اپ با بقیه اپ‌ها اینه که، وقتی شما از درگاه این اپ استفاده میکنید، اپراتورها یک پورسانتی رو به این اپ ۷۰۳۰ میدن ولی این اپ نمیاد همه‌ی پورسانت رو برای خوش برداره. میاد ۷۰ درصد از سودی که کرده رو به خود شما برمیگردونه و ۳۰ درصد از سود رو خودش برمیداره. حالا چرا اینکارو میکنه؟ چون شما رو تشویق میکنه که به جای استفاده کردن از درگاه‌های دیگه، فقط از درگاه ۷۰۳۰ استفاده کنید و مقداری از پولتون رو هم به حسابتون برگردونید. 

یک چیز جالب دیگه هم اپ ۷۰۳۰ داره. اگر شما دوستانتون رو دعوت کنید تا اونها هم از ۷۰۳۰ استفاده کنند برای انجام کارهاشون، شما ۱۰ درصد از سود دوستون رو هم صاحب میشید. برای همینه که در اینترنت خیلی همه تبلیغ میکنن و از دوستاشون میخوان تا موقع ثبت‌نام کد معرف اونها رو وارد کنن. 

این اپ حداقل مثل اپ‌های دیگه نمیاد تبلیغات بیهوده و اعصاب‌خرد‌کن براتون بفرسته. برای ثبت‌نام هم ازتون پول نمیگیره و مثل پولیک کلاهبرداری نمیکنه. من تا حالا نشنیدم کسی شاکی باشه ازش یا بگه کلاهبرداری هست. اگه چیزی شنیدم و دیدم حتما تو همین جواب اضافه میکنم. 

۱۵
7030 ،

 خیر به هیچ وجه کلاهبرداری نیست و اگر یکم پشت کار داشته باشید درآمد خوبیم داره.

کسانی که برنامه رو نصب کردن و نمیخوان کد معرف شخصی یکی دیگه رو بزنن، این کد رو بزنن کد معرف رسمی خود برنامه‌س ۷۰۳۰۷۰۰۰۳۰.

۸
70ir30 شناسه معرف« ir666 » ، بازاریاب ، تجارت الکترونیک

بعد کلی فکر و آزمون و خطاها با دوستان‌مون تصمیم به آگهی و گسترش دادن این خبر و کار نیک پسندیده کردیم.

بعد جمع شدن پول و سود حاصل از تراکنش هم‌میهنی‌های عزیزمون.

شناسه اختصاصی گروه ما: ir666

به دوستان خود اطلاع دهید.

بسته‌های مورد نیاز کمکی برای  زلزله‌زدگان و نیازمندان رو تهیه و در پیج اینستاگرام قرار میدهیم تا شفافیت کامل رو در بر داشته باشه.

🔸 با توجه به صحبت‌هایی که شد لپ کلام اینه که شما کافیه به 10 نفر از اطرافیان‌تون این برنامه و کد معرف خودتونو معرفی کنید، بعد هرکدام از اونها اینکارو انجام بدن و تا سطح 7 این اتفاق بیفته. اون موقع هست که هرکدوم یه شارژ 5تومانی در ماه تهیه کنن شما میتونین به درآمد 13 میلیون تومنی در ماه برسین!

۵

یه اپلیکیشن مثل بقیه، همینکه شارژ میکنی و شارژت بهت میرسه کافیه یعنی درست کار میکنه.  منم دارم کار میکنم کد معرف هم خواستید ra100.

۵

بله برنامه خوبی هست چون می‌تونی تمام کارهای بانکی و شارژهات رو باهاش انجام بدی، تازه هفتاد درصد سود به خودت برمی‌گردونه. اگه خواستید وارد شوید میتونید با کد معرف من (718888) وارد شوید و سود زیرمجموعه‌های من هم به شما میرسه.

۴

برنامه ۷۰۳۰ بسیار عالی هست و همچنین بسیار واقعیه. اگه خواستین نصبش کنین با کد معرفی خود برنامه هفتاد سی وارد شوید تا از سود بیشتری بهره‌مند شوید. که آن کد ۷۰۳۰ps800 است.

۳

سام من ازش دارم استفاده میکنم درآمد خوبی هم داره چون زیر مجموعه‌هام زیاده اگر با کد 7030501بیاید زیر مجموعه‌های من هم به شما سود میده.

۲

واقعا اگر پشتکار داشته باشی می‌تونی درآمد خوبی داشته باشی. حداقل میتونی پول اینترنتت رو در بیاری.

کد معرف: rtyui

۲